Media

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

W Jędrychowie w gminie Kisielice trwają obchody dni tej miejscowości połączone z jubileuszem 95-lecia tutejszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Za nami oficjalna część uroczystości, ta mniej formalna ma potrwać do białego rana.

Polowa msza święta, rys historyczny OSP w Jędrychowie, wręczenie odznaczeń i wyróżnień tutejszym druhom - tak przebiegła część oficjalna uroczystości. Strażakom towarzyszyli członkowie rodzin, mieszkańcy Jędrychowa i okolicznych miejscowości, a także zaproszeni goście, wśród nich burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk, wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, przewodniczący Rady Powiatu Iławskiego Michał Młotek i komendant Państwowej Straży Pożarnej w Iławie Maciej Jasiński. W swoim przemówieniu gospodarz gminy Kisielice Rafał Ryszczuk podkreślał, że jednostki OSP z tego terenu zawsze mogły liczyć na wsparcie samorządu i zapewniał, że tak pozostanie. Przekazał też na ręce komendanta tutejszej jednostki OSP okolicznościowy podarunek w postaci munduru.

Później rozpoczęła się mniej formalna część imprezy. Przygotowano m.in. gry i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz program muzyczny. Sporą atrakcją będą wieczorne pokazy laserowe i fajerwerków. Wspólna zabawa zakończy się około godziny 4:00 nad ranem.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMASkład opału
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4799 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)