REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 lipca 2016, 05:53 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Dni Iławy 2016 to już historia. W niedzielę tegoroczne święto miasta zakończył program biesiadny w wykonaniu Damiana Holeckiego, grupy Karpowicz Family oraz Andrzeja Cierniewskiego z zespołem. Okazał się on skutecznym przepisem na to, by amfiteatr nad Małym Jeziorakiem wypełnić po brzegi.

Biesiadna publika nie zawiodła. Iławianie, głównie w wieku średnim oraz starsi, piękne, pogodne niedzielne popołudnie i wieczór spędzili, świetnie bawiąc się wspólnie z gwiazdami śląskiej telewizji Silesia. Radości z wysokiej frekwencji nie kryła dyrektor Iławskiego Centrum Kultury Ewa Wiśniewska, która w przerwach pomiędzy występami mówiła, że ICK stara się celnie odpowiadać na potrzeby lokalnej publiczności. Zachęcała również widzów do wypełnienia ankiety, w której można było zaproponować wykonawców na kolejne Dni Iławy, a także podkreślała, że w odpowiedzi na zgłaszane jednostce uwagi mieszkańców w tym roku zaproponowano bezpłatne atrakcje dla dzieci w postaci dmuchanego placu zabaw i karuzeli. Trzeba przyznać, że były one oblegane przez najmłodszych iławian zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

REKLAMA:

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~słuchacz 2 ponad rok temu

    Nikt nikogo nie zmusza do słuchania takiej muzyki jednak zapełnione ławki świadczą o tym jakiej rozrywki potrzebują zwykli Iławianie

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Bolek z Gdańsk Airport 1 ponad rok temu

    Wsiunowa muzyka dla wsiunowych Iławian

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAkomunikaty
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6669 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)