REKLAMAipb_nowa

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 lipca 2016, 05:51 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. Sportowa rywalizacja to nieodłączny element Laseczniady. Na zdjęciu uczestnicy pikniku, a jednocześnie zawodnic)

Wręczenie dyplomów i pucharów uczestnikom sportowych zmagań - takim miłym akcentem uroczyście otwarto tegoroczną Laseczniadę, doroczny rodzinny piknik organizowany przez GOK w Lasecznie, tutejszą Radę Sołecką, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczno oraz miejscową jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej.

Gości pikniku witano ze sceny na skwerze przy kościele o godzinie 16:00, ale będąca częścią pikniku sportowa rywalizacja trwała już od rana. Wśród akcentów sportowych znalazł się turniej piłki nożnej o Puchar Sołtysa Laseczna Emilii Smolmowskiej, bieg rodzinny, a także uliczny bieg dziecięcy na dystansach 100, 200 i 600 metrów. Uczestnicy odebrali dyplomy i upominki, a także okolicznościowe puchary. Najlepsza w turnieju piłki nożnej okazała się drużyna reprezentująca Gałdowo.

Na szczęście niezbyt korzystna początkowo pogoda poprawiła się wieczorem i już w znacznie lepszych warunkach pogodowych goście pikniku bawili się przy muzyce zespołu disco polo Densi z Suwałk, a następnie z formacją Standard z Piotrowic.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

REKLAMA:

REKLAMANotus_nowa

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Bolek z Gdańsk Airport 1 ponad rok temu

    Do Piotra: Świetne podsumowanie.Gratuluje.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.7967 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)