REKLAMAsuperpolisa
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum zespołu. )

Dzisiaj w hali sportowej „Mechanik” przy ulicy Mierosławskiego rozpoczyna się turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kadetek z udziałem MKS-u Zryw Volley-Iława. W imieniu zespołu zapraszamy sympatyków siatkówki na trybuny.

W dniach 17-20 marca roku siatkarki MKS-u Zryw-Volly Iława będą uczestniczyć w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kadetek. Nasze zawodniczki uzyskały awans po zdobyciu Mistrzostwa Województwa. W hali sportowej "Mechanik" przy ulicy Mierosławskiego 10 walczyć będą o dwa miejsca premiowane awansem do półfinału Mistrzostw Polski Kadetek.
- Podobnie jak w rozgrywkach juniorskich i na tym etapie rozgrywek nie ma słabych zespołów – mówi trener Mieczysław Pietroczuk. - Marząc o awansie do dalszego etapu rozgrywek, musimy zagrać zawody na wysokim poziomie, do każdego spotkania podchodząc jak do najważniejszego w sezonie. Liczę na dobra grę naszych młodych siatkarek, które są bardzo pozytywnie zmotywowane i zdeterminowane do gry. Sympatyków prosimy o wsparcie – jak zawsze zagramy dla Was.
KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrają w składzie: Joanna KARPIŃSKA - kapitan zespołu, Sylwia RADUSZEWSKA, Aleksandra TOMASZEWSKA, Weronika WRZESIŃSKA, Natalia MEJKA, Bianka KONOPKA, Kamila SITNIK - libero
oraz Wiktoria STĘPIEŃ, Zuzanna ŚWIĘTOCHOWSKA, Martyna BIAŁECKA, Agata KOWALSKA, Monika KOWALSKA, Katarzyna MIECZŁAWSKA, Aleksandra JĘDRYCHOWSKA.
Trenerzy: Małgorzata, Marzena i Mieczysław PIETROCZUK.
TURNIEJ ĆWIERĆFINAŁOWY MISTRZOSTW POLSKI KADETEK 2016 – HARMONOGRAM GIER


abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6745 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)