Media

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 marca 2016, 09:38 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem, w którym do wygrania były dwa pojedyncze zaproszenia na koncert zespołu Dżem, który zagra w hali sportowo-widowiskowej w Iławie już w najbliższy piątek, 18 marca. Pora na rozstrzygnięcie. 

Nasze zadanie polegające na wyborze dwóch najciekawszych komentarzy, będących odpowiedzią na pytanie "Za co lubię zespół Dżem?", nie należało do łatwych. Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością, niektórzy także poczuciem humoru, a inni wrażliwością. Za wszystkie wpisy, które przeczytać można pod pierwszą publikacją na ten temat (LINK), dziękujemy.

Pojedynczymi biletami na koncert zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące osoby:

- Panią Izę, autorkę komentarza:

"Na ich muzyce się wychowałam... To ich piosenki były pierwszymi, których uczył mnie grać na gitarze mój tata... To ich piosenki śpiewaliśmy przy ogniskach i dalej to robimy. Teksty i muzyka, którą tworzył zespół Dżem, jest dalej, nawet po tylu latach, w naszych sercach. Ich utwory są lekiem na ciężkie chwile i wspaniałym uwieńczeniem tych wspaniałych momentów życia. Towarzyszą nam w życiu codziennym, to właśnie z ich udziałem powstawały moje najpiękniejsze wspomnienia i wiem, że do końca życia będą mi towarzyszyć, bo Dżem wie, jak nikt inny, co mi w duszy gra ! Dziś to ja z moim synem śpiewam ich utwory i zawsze dobrze się przy tym bawimy... Mam nadzieję, że on również doceni w przyszłości wartość niematerialną tego, co dał nam ten zespół. Dziękujemy.

- Roberta Samela, autora komentarza:

Za co lubię Dżem, hmmm... Według mnie jest to zespół z historią, tradycją. Jednym zdaniem - mówią, że jest on potęgą polskiego rocka. Mimo że mam dopiero 16 lat, to takie piosenki jak "Sen o Victorii" czy "List do M" nauczyły mnie, jaki naprawdę jest człowiek. Te piosenki posiadają przekaz, są po prostu wspaniałe. Potrafię siedzieć godzinami i słuchać Dżemu. Czasem nawet znajduję stare nagrania w internecie z oryginalnymi wykonaniami ś.p. Ryszarda Riedla. Według mnie jest to zespół, który powinien być szanowany w całej Polsce, ponieważ drugiego tak wspaniałego zespołu chyba nigdzie indziej nie ma na świecie. Pamiętam, jak pierwszy raz usłyszałem piosenkę "Sen o Victorii". Popłakałem się. Naprawdę przepiękne piosenki, wspaniały zespół. Obiecuję sobie jedno: będę ich słuchał do końca swojego życia. Jest to naprawdę kolebka polskiej sceny rockowo-bluesowej. Od zawsze chciałem usłyszeć Dżem na żywo, wtedy spełniłoby się moje największe marzenie. Usłyszeć na żywo taką legendę, taki legendarny zespół to jest naprawdę coś wspaniałego.

Zwycięzców prosimy o kontakt (500 530 427 lub kontakt@infoilawa.pl) w celu odebrania biletów. 

KONCERT ZESPOŁU DŻEM W IŁAWIE

Kiedy: piątek, 18 marca, początek o godzinie 19:00 Gdzie: w hali sportowo-widowiskowej Bilety: Iławskie Centrum Kultury, Informacja Turystyczna, sklep muzyczny "Marton"

REKLAMA:


abs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kataro 1 11 miesięcy temu

    Oni aktualnie koncertują? Patrzę na EmpikBilety i zero terminów. W wakacje przyjeżdża do Polski mój znajomy, który jest ich fanem. Chcemy wybrać się na koncert. Może gdzieś będą grać za darmo - na dniach miasta, czy coś? Kojarzycie takie info?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6431 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)