REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Tak witano wiosnę na iławskiej Starówce w zeszłym roku.)

W imieniu organizatorów zapraszamy na rodzinny piknik "Powitanie wiosny", który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 marca, na Starym Mieście w Iławie. W programie wydarzenia znajdą się liczne bezpłatne atrakcje przygotowane zwłaszcza z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta.

Piknik rozpocznie się o godzinie 12:30 i potrwa do 15:30. W tym czasie na Starym Mieście w Iławie będzie można obejrzeć przygotowane przez dzieci występy artystyczne, pomalować twarze oraz wziąć udział we wspólnej zabawie tanecznej. Przygotowano także konkursy sportowe oraz warsztaty sushi. Nie zabraknie tradycyjnego topienia marzanny w wersji ekologicznej. Organizatorzy zapraszają też na poczęstunek: kawę, herbatę, watę cukrową oraz inne słodkości, a także pizzę.

Wydarzenie organizują: radna miejska Ewa Jackowska, Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 2 Integracyjnego w Iławie Katarzyna Zbrzeska, Dyrektor Centrum Kultury w Kisielicach Mariusz Gołębiowski, Dyrektor Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie Beata Lenartowska, Dyrektor ICSTiR Wojciech Żmudziński, Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Iławie Aleksandra Skubij, restauracje Green Garden oraz Yotto Sushi & Noodle Bar i Klub Motonici Iława.

REKLAMA:

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAgmina
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMASkład opału
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0106 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)