REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2015, 10:12 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Zamiast iść do sądu, lepiej spróbować rozwiązać spór, korzystając z usług mediatora. Tak będzie i taniej, i szybciej. W związku z rozpoczynającymi się dzisiaj obchodami Międzynarodowego Tygodnia Mediacji także w Iławie będzie można bezpłatnie skorzystać z takich usług.

Mediacja to próba doprowadzenia do ugodowego, satysfakcjonującego obie strony rozwiązania konfliktu na drodze dobrowolnych negocjacji prowadzonych przy udziale trzeciej osoby, neutralnej wobec stron i ich konfliktu, czyli mediatora, który wspiera przebieg negocjacji, łagodzi powstające napięcia i pomaga – nie narzucając jednak żadnego rozwiązania – w wypracowaniu kompromisu.

W związku z trwającym Międzynarodowym Tygodniem Mediacji również w naszym mieście będzie można bezpłatnie skorzystać z porady mediatora. Dyżurować będą także osoby zajmujące się pomocą osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Szczegóły organizacyjne poniżej.

Dyżury w Iławie

Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie

12 października w godzinach 13:00-15.00 dyżurować będzie mediator (Katarzyna Stempowska) 13 października w godzinach 10:00-11:00 oraz 15:00 - 18:00 dyżurować będzie mediator (Katarzyna Stempowska) 15 października w godzinach 15:00-16:00 dyżur będzie pełnić osoba pomagająca osobom pokrzywdzonym przestępstwem (Martyna Kalicha)

Prokuratura Rejonowa w Iławie (w pokoju 32)

15 października w godzinach 10:00-12:00 dyżur będzie pełnił mediator.

REKLAMAMozart2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Tomasz 1 ponad rok temu

    Mediator jest nowością a wolimy działać według surowych sprawdzonych zasad. Tak jak sąd kojarzy się z kosztami i wyrokiem, tak umiejętne przeprowadzenie mediacji skłania dwie strony do kompromisów. Bardzo cenną sprawą, nie poruszoną w temacie jest czas. Mediacje odbywają się dośc szybko, podczas gdy sprawy w sądzie oczekują nie raz po wiele miesięcy. pozdrawiam, Agencja Detektywistyczna- Iława (...)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7171 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)