REKLAMAtelmar
Media

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 lipca 2015, 09:36

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

W Siemianach dobiegła końca najważniejsza impreza kulturalna w letnim kalendarzu Urzędu Gminy w Iławie oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie. Choć, jak mówili ze sceny sami organizatorzy, pomysłodawcy i osoby od lat związane z tym wydarzeniem, Festiwal "Nad Jeziorakiem" często proponuje muzykę spoza głównego nurtu, to przez ostatnie dziesięć lat zdołał zjednać sobie serca licznej i wiernej publiczności. Dlatego jest (ma się dobrze) i będzie.

Organizowany na malowniczej scenie w Siemianach Festiwal "Nad Jeziorakiem" ma za sobą już dekadę. Naturalnie, podczas jubileuszowej edycji wydarzenia organizatorom i sympatykom festiwalu towarzyszył nastrój do podsumowań i wspomnień. Na festiwalowej scenie wręczono też wyróżnienia osobom, które przysłużyły się festiwalowi. Szczególne podziękowania odebrała Grażyna Piękos, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie, która z festiwalem związana jest od samego początku.

Podobnie jak podczas pierwszego festiwalowego dnia, również w sobotę (18 lipca) publiczność dopisała i to pomimo dość kapryśnej aury, która nie oszczędziła widzom deszczu. Gospodarzem popołudnia i wieczoru był Robert Rozmus, wystąpili uczestnicy i laureaci konkursu talentów, Paweł Borzeński, zespół Czerwony Tulipan, Singin Birds Symfonicznie oraz kabaret Nowaki.

Fot. Info Iława. Fotorelacja w dwóch częściach.

Część pierwsza

Część druga

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7073 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)