REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMAipb_nowa

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 lipca 2015, 10:59

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Już w najbliższy piątek i sobotę scena w Siemianach będzie gościć uznanych artystów polskiej sceny muzycznej i kabaretowej, a także obiecujących wokalistów i zespoły, które wezmą udział w tradycyjnym festiwalowym konkursie talentów. Zapraszamy nad X Jubileuszowy Festiwal Nad Jeziorakiem.

W tym roku organizowany w Siemianach Festiwal Nad Jeziorakiem obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Jubileuszowa edycja imprezy zapowiada się obiecująco.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 lipca (najbliższy piątek i sobota). W piątek na scenie w Siemianach wystąpią: zespół Remedium, Zbigniew Wodecki, Mariusz Kałamaga, Renata Przemyk i kabaret Łowcy.B. Z kolei w sobotę rozrywki dostarczą publiczności Paweł Borzeński, zespół Czerwony Tulipan, Robert Rozmus, Singin Birds Symfonicznie oraz Kabaret Nowaki.

Drugiego dnia festiwalu odbędzie się również konkurs muzycznych talentów i koncert jego laureatów.

Cena biletu to 12 zł za dzień. W imieniu organizatorów - zapraszamy.   

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7653 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)