REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMASadek

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 lipca 2015, 11:52

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. Magdalenę Zawadzką spotkaliśmy dzisiaj w okolicy miejskiego amfiteatru. )

Około godziny 12:30 w Amfiteatrze im. L. Armstronga rozpoczęła się próba przed wieczornym koncertem zorganizowanym z okazji 710-lecia Iławy. Na scenie pojawią się m.in. Magdalena Zawadzka i Tytus Wojnowicz.

MUZYCZNA UCZTA NA 710-LECIE MIASTA

Dzisiaj (tj. w piątek, 3 lipca) o godzinie 20:30 w iławskim amfiteatrze odbędzie się koncert z okazji 710 rocznicy lokacji Iławy, który będzie częścią I Międzynarodowego Letniego Festiwalu Muzycznego. Na scenie zobaczymy i usłyszymy Magdalenę Zawadzką (recytacje), Tytusa Wojnowicza (obój), Grzegorza Weręgowskiego (perkusja), Victorię Kuenstler (sopran), Dagmarę Zając (mezzosopran), Mirosława Deredasa, orkiestrę smyczkową "Chamber Gedanesis" oraz Tomasza Glanca (fortepian). 

- Koncert zapowiada się świetnie - powiedziała nam Magdalena Zawadzka, którą spotkaliśmy w amfiteatrze na kilka minut przed próbą. - Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

NIE ZNAĆ IŁAWY? TO JAK NIE ZNAĆ GIŻYCKA

Magdalenę Zawadzką przy okazji zapytaliśmy też o to, czy zna Iławę i jak podoba się jej w mieście. Aktorka odpowiedziała, że nie znać Iławy, to jak nigdy nie słyszeć o Giżycku oraz że w mieście nad Jeziorakiem była już kilka razy.   

Fot. Info Iława. Magdalenę Zawadzką spotkaliśmy przed próbą w amfiteatrze miejskim. Aktorka jest w świetnej formie.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6432 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)