REKLAMAipb_nowa

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 czerwca 2015, 09:28

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Aleksandra Szwed.)

W tamtym roku mieliśmy w Iławie Festiwal Wieprzowiny, w tym natomiast w pobliskiej Nowej Wsi odbędzie się Święto Indyka. Impreza, która ma na celu promowanie walorów zdrowotnych i smakowych drobiu, a także dostarczenie całym rodzinom rozrywki, odbędzie się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Współorganizatorami wydarzenia są m.in. Wójt Gminy Iława, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, lokalne zakłady przetwórstwa drobiu i Krajowy Związek Grup Producentów Rolnych. 

W programie imprezy znajdą się konkursy oraz pokazy kulinarne połączone z degustacją potraw, występy lokalnych zespołów folklorystycznych, gry i konkursy dla publiczności (w tym wiele atrakcji dla dzieci), a także koncerty zespołów Szulerzy i Remedium oraz występ Oli Szwed, która pojawi się w charakterze gwiazdy wieczoru. Przewidziano również kącik malucha, kiermasze i stragany oraz wystawy i stoiska firm współpracujących.

Szczegóły na załączonym plakacie.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7782 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)