REKLAMADPK

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie. )

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z prokuraturą zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko Grażynie P. Kobieta kradła biżuterię na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Wszystko wyszło na jaw, kiedy kobieta została złapana podczas kolejnej kradzieży w Iławie. 

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z prokuraturą prowadzili dochodzenie przeciwko 43 – latce.

- Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta od września 2014 do lutego 2015 roku okradała sklepy jubilerskie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego - informuje sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Sprawa wyszła na jaw, kiedy to kobieta dokonała kradzieży w jednym ze sklepów jubilerskich w Iławie. Kilka minut po kradzieży kobieta została rozpoznana przez właściciela sklepu, w okolicach iławskiego dworca, a następnie przekazana funkcjonariuszom. Policjanci odzyskali wtedy również skradzione złoto. 

Funkcjonariusze rozpytali zgłaszającego i przesłuchali wielu świadków. W trakcie dalszych czynności wykonywanych przez iławskich policjantów okazało się, że 43 – latka w okresie od września 2014 roku do lutego 2015 roku dokonała kilkunastu kradzieży biżuterii ze sklepów jubilerskich na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Łączna suma strat to ponad 25 tysięcy złotych. Zebrany materiał dowodowy, w tym zapis z kamer monitoringu, pozwolił przedstawić kobiecie 18 zarzutów. Teraz w najbliższym czasie Grażyna P. będzie musiała  ze swojego zachowania tłumaczyć się przed sądem.
Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAgmina
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAkomunikaty
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7904 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)