REKLAMADPK

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 kwietnia 2015, 08:52

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Na terenie powiatu iławskiego doszło ostatnio do kolejnego pogryzienia przez psa, który, jak się później okazało, nie posiadał aktualnych szczepień. Do zdarzenia doszło w Lubawie. Poszkodowany mężczyzna został ugryziony w łydkę, wymagał interwencji medycznej. Konsekwencji finansowych w postaci mandatu nie uniknął właściciel psa, który dopuścił do tego, by czworonóg opuścił posesję.

Lubawscy policjanci wyjaśniali okoliczności pogryzienia przez psa mieszkańca Lubawy.

- Mężczyzna szedł jedną z ulic w Lubawie, kiedy podbiegł do niego pies i z niewiadomej przyczyny ugryzł go. W wyniku zdarzenia mieszkaniec Lubawy doznał obrażeń prawek łydki - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej policji.

Stan mężczyzny wymagał interwencji medycznej. Mężczyzna udał się na pogotowie ratunkowe w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy. 

Ustalono również, że pies nie posiadał aktualnego szczepienia. W związku z tym niezbędne było powiadomienie o zajściu Sanepidu oraz  Powiatowego Inspektoratu Weterynarii. Właściciel psa, który dopuścił do tego, by czworonóg opuścił posesję, został ukarany mandatem. 

- Funkcjonariusze apelują o szczególną ostrożność w kontaktach z psami - uczula Joanna Kwiatkowska. 

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAJustyna
REKLAMASkład opału
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7678 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)