REKLAMAsuperpolisa
Paszynin2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 kwietnia 2015, 15:41 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu. )

Aktem oskarżenia zakończyło się śledztwo, które iławscy policjanci wspólnie z Prokuraturą Rejonową prowadzili przeciwko dwóm młodym mieszkańcom Iławy. 18-letni Dawid S. i jego o dwa lata młodszy kolega wspólnie dokonali rozboju na mężczyźnie, pobili go i okradli. Starszemu z oskarżonych grozi nawet 12 lat więzienia, a młodszym zajmie są sąd rodzinny i nieletnich.  

Iławscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili śledztwo przeciwko dwóm mieszkańcom miasta.

- Z ustaleń śledczych wynika, że jeden ze sprawców podbiegł do pokrzywdzonego, przewrócił go na ziemię i pobił. Drugi w tym czasie przeszukał odzież poszkodowanego, z której zabrał portfel - informuje sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Funkcjonariusze, wykonując szereg czynności w tej sprawie, wytypowali osoby mogące mieć związek z tymi przestępstwami. Okazali się nimi 18-letni Dawid S. oraz jego młodszy kolega. Mężczyźni zostali zatrzymani.

18– latek usłyszał już zarzut rozboju. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności. O losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Zenek 1 ponad rok temu

    Chyba chłopcom (...) przedstawiono zarzuty.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApowiat
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMASkład opału
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8552 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)