wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 marca 2015, 10:20

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Karol Synowiec.)

Do inauguracji rundy wiosennej zostało coraz mniej czasu. Zespoły z naszego regionu w każdy weekend rozgrywają mecze sparingowe, podczas których sprawdzają swoją aktualną dyspozycję. Wyniki jednak nie zawsze są miarodajne, ponieważ okres przygotowawczy rządzi się swoimi prawami. Sprawdź rezultaty drużyn z naszego regionu.

Gks Wikielec – Rolko Konajdy 2:3
W piątek, 6 lutego, w Iławie na boisku bocznym swój kolejny mecz sparingowy rozegrał zespół z Wikielca. Tym razem przeciwnikiem „Gieksy" był zespół IV ligi grupy pomorskiej, Rolko Konajdy.
W pierwszej połowie zawodnicy GKS-u grali słabo i do szatni zeszli z wynikiem 0:2. W drugich 45 minutach podopieczni Marka Witkowskiego, dzięki dwóm bramkom Piotra Kacperka, zdołali doprowadzić do wyrównania 2:2. Jednak ostanie słowo w tym meczu należało do gości, którzy w 90 minucie, po rzucie rożnym zdobyli trzeciego, decydującego gola.

GKS Wikielec – Lewandowski, Kruszyński, Kacperek, Kolcz, Jajkowski, Szkamelski, Piórkowski, Kołakowski, Tomczyk, Ludwiczak, Sobociński. Rezerwowi: Suchocki, Janiszewski, Dobroński, Gerych, Hulewicz, Kruczkowski, Downer i Kasterski.

Unia Susz – Osa Ząbrowo 7:0
W niedzielne popołudnie w meczu kontrolnym zmierzyły się również dwa inne zespoły z naszego regionu. Unia Susz, lider ligi okręgowej, zagrał w Iławie z Osą Ząbrowo (A-klasa). Zawodnicy z Susza bez trudu i po dobrym w ich wykonaniu meczu, pokonali zespół z Ząbrowa aż 7:1, prowadząc do przerwy 2:0.

Bramki dla Unii: Sz. Hanas (2), M. Karczewski, K. Kozłowski, M. Michałowski, K. Staniec, R. Strączek.

Czarni Rudzienice – Pogoń Prabuty 1:1

Lider A-klasy, Czarni Rudzienice, w sobotę, 7 lutego, zmierzył się w Iławie z zespołem Pogoni Prabuty. Po wyrównanej grze spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Jedynego gola dla Rudzienic w pierwszej połowie strzelił Zakierski.

Czarni Rudzienice: Osiasiuk, Szulc, Jankowski, Rykaczewski, Tadajewski, Karkut, Gostrowski, Zakierski, Szymański, Kulkowski, Traszka, Gawłowski, Piotrowicz, Wieński, Wrześniak K, Kuchnik, Duński, Kamiński.

ITR Jeziorak Iława – Korona Klewki 6:1
W weekend swój kolejny mecz sparingowy rozegrał również zespół ITR-u Jeziorak Iława. Tym razem przeciwnikiem iławian był zespół B-klasowy, Korona Klewki. Po jednostronnym pojedynku podopieczni trenera Andrzeja Tołstika gładko pokonali 6:1 gości z Klewek. Warto też dodać, że w pierwszym zespole zadebiutowali Bartek Lubiejewski oraz Mateusz Adamek - zawodnicy z rocznika 1998.
Z ostatnich informacji z klubu wynika, że w rundzie wiosennej w drużynie Jezioraka nie zagrają: Krzysztof Zieliński i Piotr Szysler.

Bramki w tym meczu dla Jezioraka strzelali: Malanowski (4), Waruszewski, Galiński.

ITR Jeziorak Iława - Sobiech, Kresin, Burny, Gajewski, Kopaczewski, Szymecki, Parulis, Ćwikliński, Koper, Malanowski, Waruszewski oraz Łukaszewski, Sbikowski, Lubiejewski, Adamek, Borowski, Galiński.