REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 grudnia 2014, 07:41

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Zastanawiasz się, gdzie zabrać dziecko z okazji przypadających na sobotę, 6 grudnia, Mikołajek? Sprawdź nasz przegląd i wybierz coś, co sprawi Twojemu maluchowi najwięcej świątecznej radości.

Czy w Waszej rodzinie pielęgnuje się zwyczaj wysyłania do Świętego Mikołaja listu z prośbą o wymarzone prezenty?

- Jeśli tak, to warto zyskać pewność, że Wasz list dotrze na czas, ale pamiętajcie, że Mikołaj obdarowuje tylko grzeczne dzieci - przekonują organizatorzy spotkania ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się dziś (w piątek, 5 grudnia) w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie przy ulicy Jagiellończyka. Mikołaj będzie osobiście przyjmował listy od godziny 10:00 do 17:30. 

Z kolei Iławskie Centrum Kultury 6 grudnia wyświetlać będzie film animowany z elementami komedii i science-fiction "Wielka Szóstka". Projekcje zaplanowane są na 13:30 i 15:45 (w 3D) oraz na 18:00 (w 2D). Obowiązywac będzie normalna cena biletów. Dodatkową atrakcją będzie wizyta Świętego Mikołaja, który przygotował dla maluchów słodycze - będzie je rozdawał w holu Kinoteatru w sobotę (6 grudnia) w godzinach 13:00 - 18:30.

Swoją propozycję na Mikołajki ma również iławska Młodzieżowa Rada Miasta, która zorganizowała imprezę we współpracy z Gimnazjum Samorządowym nr 1. To właśnie w auli szkoły w sobotę 6 grudnia odbędą się Mikołajki. Szczegóły na plakacie.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7208 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)