REKLAMAMozart2
REKLAMAImage

Od najbliższego poniedziałku (25 września) do środy (27 września) kierowcy w Suszu będą się musieli liczyć z utrudnieniami w lokalnym ruchu drogowym. Przyczyną są realizowane przez brodnicką firmę Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane roboty związane z przebudową dróg wojewódzkich w Suszu. 

Oto szczegóły: 

w dniu 25.09.2017 (poniedziałek) - utrudnienia w ruchu na ul. Prabuckiej, Kajki oraz Iławskiej, na skrzyżowaniach i zjazdach, gdzie będzie układana warstwa wiążąca, 

w dniu 26.09.2017 r. (wtorek) - ul. Prabucka, Kajki oraz Iławska zostaną wyłączone z ruchu w związku z układaniem warstwy ścieralnej na ciągach głównych; objazd przez Bronowo - Różnowo,

w dniu 27.09.2017 (środa) - utrudnienia w ruchu na ul. Prabuckiej, Kajki oraz Iławskiej, na skrzyżowaniach i zjazdach, gdzie układana będzie warstwa ścieralna.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAMartex
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3134 sekundy