REKLAMAGaraże
REKLAMAipb_nowa

(Fot. UM w Iławie.)

Piątek, 29 września - tego dnia tabliczka mnożenia miała się kojarzyć tylko i wyłącznie dobrze - ze świetną zabawą! Dzięki zaangażowaniu lokalnych szkół i ich małych ekspertów w Iławie tak właśnie było. Trwa Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, w ramach którego młodsi sprawdzali, "czy starsi tabliczkę mnożenia znają" i wzięli udział w tematycznych grach, zabawach i konkursach.

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Iławie dzieci wraz z opiekunami spędziły pełen atrakcji dzień w sali gimnastycznej, gdzie czekały matematyczne wyzwania, konkursy, gry i zabawy. Szkolna delegacja wybrała się nawet z wizytą do pobliskiego ratusza, gdzie z tabliczki mnożenia odpytywany był burmistrz Adam Żyliński. 

Kolejnym lokalnym koordynatorem VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia jest Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Iławie. Tutaj tabliczka mnożenia przyświecała grom, zabawom i konkursom przez cały mijający tydzień. Tematycznych akcentów związanych z tym wydarzeniem nie zabraknie ponadto podczas Święta Pieczonego Ziemniaka. To cykliczna organizowana przez "Dwójkę" zabawa, której celem jest co roku integracja szkolnej społeczności, a tym razem dodatkowo - także zaprzyjaźnienie się z tabliczką mnożenia. Tegoroczne Święto Pieczonego Ziemniaka zaplanowano na dzisiaj (29 września) w godzinach 16-18. 

Fot. Info Iława.

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3597 sekundy