REKLAMABlu2

(Fot. Archiwum własne.)

W tym roku Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu już po raz trzeci będzie zachęcać mieszkańców i gości do aktywnego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Wystartowały zapisy do biegu głównego - ilość miejsc jest ograniczona do 200!

- Trzecia edycja suskiego Biegu Niepodległości to całkowicie inny wymiar tej imprezy biegowej - mówi Kamil Jędrzejewski z CSiR w Suszu. - 11 listopada o godz. 10:00 wychodzimy na ulicę miasta, gdzie razem aktywnie świętować będziemy odzyskanie przez Polskę niepodległości. Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II jak zawsze przygotuje dla biegaczy ciekawy medal oraz trasę, a na koniec smaczny poczęstunek dla każdego uczestnika.

Trasa biegu głównego będzie liczyła 5,5 km, a ponadto przed startem głównym odbędą się biegi dla dzieci. Więcej informacji i cały regulamin dostępne są pod tym linkiem: http://csir.susz.pl/files/III_SBN/regulamin.pdf.

Wystartowały zapisy. Limit uczestników to 200 osób. Kto pierwszy, ten lepszy!

ZAPISY: http://zapisy.sts-timing.pl/226/

Projekt medali trzeciej edycji Suskiego Biegu Niepodległości (źródło: CSiR w Suszu). 

REKLAMAszkoła ciechanow

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMAAutoblask
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3067 sekundy