REKLAMAMozart2
REKLAMAImage

(Fot. IPB.)

Lądowisko dla śmigłowców ponad dachem Powiatowego Szpitala w Iławie oraz dwa budynki w ramach inwestycji pod nazwą "Calamo Park" w Olsztynie - to dwie realizacje Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego "IPB" nagrodzone w prestiżowym konkursie branżowym "Budowa Roku 2016". Tegoroczną, już 21. edycję konkursu organizowanego przez Olsztyńską Izbę Budowlaną pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego rozstrzygnięto 29 września. 

Nagroda "Budowa Roku" to prestiżowe regionalne wyróżnienia przyznawane przez Olsztyńską Izbę Budowlaną - organizację zrzeszającą firmy branży budowlanej z terenu Warmii i Mazur, pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. Laureatów wyłania niezależne jury, w skład którego wchodzą naukowcy z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz wysokiej klasy eksperci związani z branżą budowlaną. To, jak podkreślają organizatorzy, gwarantuje niezależność i obiektywizm. W piątek 29 września w Olsztynie odbyło się rozstrzygnięcie 21. edycji tego konkursu.

Aż dwie nagrody zdobyła firma budowlana z Iławy. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" sięgnęło po statuetkę i pierwsze miejsce w kategorii "obiekty drogowe, mostowe i komunikacyjne" za budowę lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ponad dachem budynku Powiatowego Szpitala w Iławie. To drugie tzw. lądowisko wyniesione w regionie, które bezpośrednio komunikuje obiekt ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, skracając czas transportu pacjenta tak kluczowy w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. 

W konkursie wyróżnione zostały również obiekty mieszkalne zrealizowane przez IPB w stolicy regionu. Mowa o dwóch obiektach przy ulicy Tuwima 3a i 3b w Olsztynie, które powstały w ramach inwestycji pod nazwą "Calamo Park". W konkursowej kategorii "obiekty mieszkalne" realizacja ta zdobyła trzecie miejsce

Wybudowane przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" lądowisko dla śmigłowców LPR wyniesione ponad dachem szpitala w Iławie - to zwycięzca w kategorii "obiekty drogowe, mostowe i komunikacyjne". Z kolei dwa budynki mieszkalne zrealizowane w ramach inwestycji "Calamo Park" zdobyły trzecie miejsce w kategorii "obiekty mieszkalne". Publikacja zlecona. 

REKLAMAsklep2
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAAutoblask
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3089 sekundy