REKLAMAMozart2
REKLAMADPK

(Fot. Archiwum Strzeleckiego Klubu Sportowego TIG.)

W imieniu Strzeleckiego Klubu Sportowego TIG w Iławie zapraszamy w najbliższą niedzielę 15 października w godzinach 10-15 na strzelnicę leśną LOK, gdzie rozegrane zostaną II Otwarte Mistrzostwa Iławy w Strzelaniu z Broni Kulowej.

Rywalizacja rozegrana zostanie w następujących konkurencjach: karabin sportowy Ksp-20, pistolet sportowy Psp-20 i pistolet centralnego zapłonu Pcz-20. Opłata startowa za każdą konkurencję wynosi 20 zł. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów i bezpieczeństwem uczestników czuwać będą instruktorzy z Top Iława Gun. 

- Zapewniamy broń i amunicję do konkurencji Ksp-20 i Psp-20 (karabin i pistolet sportowy) w ramach opłaty startowej. W ramach opłaty także ciepły poczęstunek i ognisko. Za miejsca I-III zawodnicy otrzymają medale, puchary, a za miejsca I-IV dodatkowo dyplomy. Zapraszamy serdecznie - przybliża szczegóły i zachęca do udziału prezes TIG Waldemar Oscheja.

Zainteresowanych zawodników odsyłamy ponadto do regulaminu zawodów dostępnego TUTAJ

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3317 sekundy