REKLAMAMozart2
REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 października 2017, 19:03 komentarzy 3

(Fot. Czytelnik.)

Niestety nie udało się uratować młodego mężczyzny potrąconego przez samochód osobowy na trasie krajowej nr 16 pod Iławą. Pomimo wysiłków ratowników, w wyniku bardzo poważnych obrażeń odniesionych na skutek wypadku, mężczyzna niestety zmarł.

Do wypadku, potrącenia pieszego przez samochód osobowy marki audi, doszło dzisiaj około godziny 18:00 w Rudzienicach w gminie Iława, na trasie krajowej nr 16.

- Na miejscu ratownicy prowadzili resuscytację poszkodowanego, jednak niestety nie udało się go uratować - przekazał kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie.

Na miejscu pracują służby: policjanci, strażacy, prokurator. Funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratury wyjaśniać będą szczegóły tej tragedii.

Mężczyzna, który stracił życie w wypadku, miał zaledwie 21 lat, był mieszkańcem gminy Iława. Jak podaje mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie, potrącony pieszy nie miał odblasków. Audi kierował 28-letni mieszkaniec Elbląga. 

Trasa krajowa nr 16 w miejscu zdarzenia jest obecnie (według stanu na godzinę 19:00) całkowicie nieprzejezdna. 

TEMATY na sygnale
REKLAMAszkoła ciechanow
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMAAutoblask
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2905 sekundy