REKLAMA4iQ GROUP
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 października 2017, 20:05 komentarzy 5

(Fot. Info Iława.)

Drużyna Widzewa Łódź jest już w Iławie. Zespół, który jutro o godzinie 15:00 w Wikielcu rozegra mecz III ligi z miejscowym Wikielcem, zatrzymał się w Hotelu Port 110.

Na parkingu przed hotelem wypatrzyliśmy autokar klubu z Łodzi. Zespół przyjechał do naszego miasta około godziny 18:00. O 19:00 zawodnicy zjedli pożywną kolację, a pozostałą część wieczoru mają spędzić spokojnie, regenerując się i zbierając siły na jutrzejsze ligowe starcie z GKS-em.

- Wiemy, że nasz przeciwnik ma na koncie zaledwie jeden punkt, ale do każdego rywala podchodzimy z szacunkiem, nikogo nie lekceważymy. Tak też jest tym razem. Zagramy w pełni skoncentrowani - powiedział nam jeden z zawodników klubu. 

Z kolei szkoleniowiec Widzewa, Franciszek Smuda, postanowił wykorzystać wizytę nad najdłuższym polskim jeziorem, by... zaopatrzyć się w świeże ryby. Trener zamówił je w iławskim gospodarstwie rybackim i specjalnie dla niego dowieziono je do hotelu. 

Z oficjalnej strony klubu z Łodzi dowiadujemy się, w jakim składzie Widzew przyjechał do naszego miasta. "Problemy zdrowotne piłkarzy sprawiły, że trener Smuda musiał dokonać dwóch zmian w meczowej osiemnastce" - można tam przeczytać. W meczu 12. kolejki, właśnie z powodu kłopotów zdrowotnych, nie zagrają Daniel Mąka i Bartłomiej Niedziela, dotychczas "etatowi kadrowicze" w każdym ligowym meczu Widzewa. Zastąpią ich Mateusz Ostaszewski oraz Kamil Tlaga. Trener Smuda w Wikielcu będzie miał do dyspozycji bramkarzy Patryka Wolańskiego i Macieja Humerskiego, obrońców Marcina Kozłowskiego, Damiana Kostkowskiego, Radosława Sylwestrzaka, Sebastiana Zielenieckiego, Marcina Pigiela, Bartłomieja Rakowskiego, Kamila Tlagę, pomocników Mateusza Michalskiego, Kacpra Falona, Macieja Kazimierowicza, Mateusza Ostaszewskiego, Aleksandra Kwieka, Adama Radwańskiego oraz napastników Daniela Gołębiewskiego, Michała Millera i Daniela Świderskiego.

Fot. Info Iława.

TEMATY sport
REKLAMAabs2

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Silven 5 ponad rok temu

  Widzew Ole ole ole

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ciekawy 4 ponad rok temuocena: 50% 

  I co ten mocarz intelektu z tymi świeżymi rybami będzie robił w hotelu ???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bolo 3 ponad rok temuocena: 100% 

  A u Jajkowskiego na domkach nie chceli spać?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~piter 2 ponad rok temu

  felgi słabe.. ale podświetlane stopnie mają zaje8iste!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ilawiak 75 1 ponad rok temuocena: 50% 

  a co nas to?sensacja jakas?gks oklep dostanie a widzew to juz nie ten klub co kiedys,Jak napisalbys ze zauwazyles busa np,realu madryt to bylaby sensacja

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4134 sekundy