REKLAMA4iQ GROUP
bank

(Fot. Info Iława.)

Iława jest gospodarzem siódmej edycji Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Wydarzenie organizowane przez samorząd województwa we współpracy z Urzędem Miasta w Iławie zainaugurowano dzisiaj (9 listopada) w Kinoteatrze "Pasja". Wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami zajmującymi się promocją regionu – w szczególności promocją gospodarczą - potrwa do jutra.

Festiwal otworzyli, witając uczestników, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin i burmistrz Iławy Adam Żyliński. Następnie rozpoczęła się część merytoryczna festiwalu.

- Jego ideą jest budowa platformy wymiany doświadczeń między specjalistami zajmującymi się promocją regionu – w szczególności promocją gospodarczą – a przedstawicielami otoczenia biznesu (m.in. przedstawicielami stref ekonomicznych czy parków technologicznych) - podaje biuro prasowe marszałka. - Festiwal to także edukowanie, inspirowanie oraz propagowanie efektywnych rozwiązań związanych ze skutecznym pozyskiwaniem inwestycji, zrozumieniem potrzeb przedsiębiorców, budowaniem dobrego klimatu inwestycyjnego, a także dla reinwestycji, rozumianych jako rozszerzanie działalności gospodarczej przedsiębiorstw już funkcjonujących.

Dzisiaj (9 listopada) uczestnicy festiwalu: przedstawiciele władz samorządowych z regionu i instytucji im podległych, pracownicy wydziałów odpowiedzialnych za promocję, rozwój i inwestycje gospodarcze, osoby reprezentujące organizacje lokalne i regionalne, a także instytucje otoczenia biznesu, wysłuchają prelekcji, wezmą udział w panelach dyskusyjnych oraz zapoznają się z przykładami dobrych praktyk. Z kolei na 10 listopada, drugi i ostatni dzień festiwalu, zaplanowano warsztaty kompetencyjne. Podczas wydarzenia poznamy też laureatów konkursu „PRO Warmia i Mazury” w dwóch dziedzinach: promocji ogólnej oraz gospodarczej.

Fot. Info Iława.

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4735 sekundy