REKLAMAImage

Połączenie ciężkich i melodyjnych brzmień, równowaga pomiędzy muzyką folkową a ostrym metalem, a wszystko okraszone sceniczną charyzmą artystów i nawiązaniami do słowiańskiej mitologii - taką niecodzienną propozycję na najbliższy piątkowy wieczór ma dla swoich sympatyków iławski klub muzyczny IOWA Music Bar.

W piątkowy wieczór dla publiczności w IOWA zagrają (informacje za organizatorami):

Morhana

Zespół wykonujący folk metal. Łączy zarówno ciężkie, jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakteru metalem.

Runika

Zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.

Nyja

Folkmetalowy zespół grający muzykę inspirowaną kulturą słowiańską. Łączy współczesne brzmienia z gatunków heavy, thrash czy black z kompozycjami na lirze korbowej mającymi nas przenieść 1000 lat wstecz. Nazwa zaczerpnięta ze słowiańskiego panteonu tzw. długoszowego - Nyja to bóstwo podziemi oraz zaświatów. W tekstach Nyja nawiązuje do dawnych tradycji, zwyczajów, zagrzewa do bitwy oraz krzepi do świętowania z rogiem zacnego trunku.

The Windmill

Zespół z Gdańska. Mówią o sobie: "Jesteśmy Windmill i robimy młyn". Młoda folkmetalowa krew.

PIERWSZA EDYCJA FOLK METAL NIGHT W IŁAWIE
Gdzie: IOWA Music Bar, Iława, ul. Broniewskiego 3.
Kiedy: piątek, 17 listopada, początek o godzinie 20:00.
Bilety: 20 zł.
Więcej informacji: TUTAJ
Zapraszamy! 

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMANC+
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABajka
REKLAMAAlibaba
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3025 sekundy