REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 grudnia 2017, 09:04 komentarzy 3

(Fot. Info Iława.)

Dosłownie na ostatniej prostej jest budowa przy ulicy Biskupskiej w Iławie lodowiska. Zaledwie dni dzielą iławian, miłośników jazdy na łyżwach, od możliwości skorzystania z tego nowego obiektu rekreacyjnego po raz pierwszy.

15 grudnia - to, jak informowaliśmy już na portalu, robocza, choć oficjalnie jeszcze niepotwierdzana data otwarcia iławskiego lodowiska. Wydarzenie ma mieć uroczysty, świąteczny charakter. Urząd Miasta w Iławie podejmuje starania, by zorganizować pokaz jazdy w wykonaniu profesjonalnej grupy łyżwiarzy. Burmistrza Iławy Adama Żylińskiego można spodziewać się w przebraniu świętego Mikołaja. Ratusz zapowiedział ponadto, że w pierwszy weekend funkcjonowania lodowiska z obiektu będzie można skorzystać bez opłat. 

Obecnie na terenie obiektu trwają jeszcze ostatnie prace. Są już zamontowane bandy, dostarczono także wyposażenie przebieralni. W toku są roboty związane z przepompownią, która znajduje się na zewnątrz obiektu.

Fot. Info Iława.
 

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~JK 3 10 miesięcy temu

  Za komuny lodowisko było przy każdej szkole za darmo i nikt nie robił z tego sensacji

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ilawianka 2 10 miesięcy temuocena: 100% 

  a jak tam lodowisko w lubawie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lubawianka 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

  w Lubawie niestety nie w tym roku :/ pozostaje jeszcze kurzętnik. a tutaj fajnie byłoby gdyby jeszcze była puszczana muzyka oraz możliwość zakupienia ciepłej herbatki :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2869 sekundy