REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 grudnia 2017, 13:46 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

W przypadające 6 grudnia Mikołajki w Iławie stało się zadość jednej z przedświątecznych miejskich tradycji. Na placu przed ratuszem spotkali się przedstawiciele władz miasta i jego najmłodsi mieszkańcy, dzieci z iławskich szkół i przedszkoli wraz z opiekunami, by wspólnie ubrać świąteczne drzewko.

W strojeniu bożenarodzeniowej choinki udział wzięli m.in. burmistrz Iławy Adam Żyliński, jego zastępczynie Ewa Junkier i Mariola Zdrojewska, skarbnik Ewa Moszczyńska, dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Renata Kamińska. Przedszkolaki i uczniowie przygotowali własnoręcznie wykonane ozdoby, które zdobią już bożonarodzeniowy świerk w centrum Iławy. Z kolei urzędnicy przygotowali dla nich słodki poczęstunek, a burmistrz Adam Żyliński przekazał małym mieszkańcom mikołajkowe życzenia.

Fot. Info Iława.
 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAekobud
REKLAMAMartex
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3391 sekundy