REKLAMAzdz2

(Fot. GOK Laseczno.)

W minioną sobotę 2 grudnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie odbył się koncert charytatywny, z którego dobrowolne wpłaty zostały przekazane właścicielom „Kurki wodnej” w Siemianach. Niedawno miał tam miejsce pożar, a w wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia spłonęła część dachu i część mieszkalna budynku.

Właściciele „Kurki wodnej”, państwo Nina i Krzysztof Drej, od lat są związani z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lasecznie. 

- Wspomagali naszą instytucję podczas festiwalu „Nad Jeziorakiem”, imprez bibliotecznych (np. „Stachuriady”) oraz innych, organizowanych przez nasz Ośrodek - mówią pracownicy GOK-u. - Pani Nina, pisarka i poetka, wielokrotnie, nieodpłatnie prowadziła swoje spotkania autorskie, wspierała pracę bibliotekarzy przy aktywizacji kulturalnej dzieci, młodzieży i dorosłych w Siemianach, Rudzienicach, Ząbrowie i Lasecznie, za co była wielokrotnie nagradzana podczas Gminnej Gali Sportu i Kultury w Lasecznie i Wikielcu. W tej trudnej chwili postanowiliśmy zorganizować koncert, podczas którego wystąpiły zespoły: Grasz Band, CI-HO z Biskupca i Hymen z Iławy. 

Koncert prowadziła dyrektor GOK Grażyna Piękos. Ośrodek w imieniu własnym oraz państwa Drej dziękuje wszystkim zespołom za występy, a ofiarodawcom za wsparcie. Słowa podziękowania kieruje także do pani Anny Ćwiklik za przepyszne ciasta przygotowane dla wszystkich uczestników imprezy.

Fot. GOK Laseczno.

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd2
REKLAMABp
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3366 sekundy