REKLAMAsklep

(Fot. GOK Laseczno.)

W minioną sobotę 2 grudnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie odbył się koncert charytatywny, z którego dobrowolne wpłaty zostały przekazane właścicielom „Kurki wodnej” w Siemianach. Niedawno miał tam miejsce pożar, a w wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia spłonęła część dachu i część mieszkalna budynku.

Właściciele „Kurki wodnej”, państwo Nina i Krzysztof Drej, od lat są związani z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lasecznie. 

- Wspomagali naszą instytucję podczas festiwalu „Nad Jeziorakiem”, imprez bibliotecznych (np. „Stachuriady”) oraz innych, organizowanych przez nasz Ośrodek - mówią pracownicy GOK-u. - Pani Nina, pisarka i poetka, wielokrotnie, nieodpłatnie prowadziła swoje spotkania autorskie, wspierała pracę bibliotekarzy przy aktywizacji kulturalnej dzieci, młodzieży i dorosłych w Siemianach, Rudzienicach, Ząbrowie i Lasecznie, za co była wielokrotnie nagradzana podczas Gminnej Gali Sportu i Kultury w Lasecznie i Wikielcu. W tej trudnej chwili postanowiliśmy zorganizować koncert, podczas którego wystąpiły zespoły: Grasz Band, CI-HO z Biskupca i Hymen z Iławy. 

Koncert prowadziła dyrektor GOK Grażyna Piękos. Ośrodek w imieniu własnym oraz państwa Drej dziękuje wszystkim zespołom za występy, a ofiarodawcom za wsparcie. Słowa podziękowania kieruje także do pani Anny Ćwiklik za przepyszne ciasta przygotowane dla wszystkich uczestników imprezy.

Fot. GOK Laseczno.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAAutoblask
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3364 sekundy