REKLAMAzdz2

W środę 13 grudnia w związku z remontem zostanie zamknięty most nad Kanałem Warmińskim w Starych Jabłonkach na odcinku krajowej "szesnastki" pomiędzy Ostródą a Olsztynem. Kierowcy będą zmuszeni korzystać z objazdów, a utrudnienia zakończą się dopiero pod koniec przyszłego roku.

- GDDKiA Oddział w Olsztynie informuje, że od dnia 13 grudnia 2017 r. zostanie zamknięty most nad Kanałem Warmińskim w miejscowości Stare Jabłonki w ciągu drogi krajowej nr 16 - informuje rzecznik tej instytucji Karol Głębocki. - W związku z tym zmieni się organizacja ruchu na trasie Olsztyn - Ostróda. Dla pojazdów o masie do 15 t wyznaczony został objazd drogami powiatowymi przez Stare Jabłonki. Pojazdy o masie powyżej 15t kierowane będą objazdem wyznaczonym przez Olsztynek, następującymi drogami krajowymi: S7, S51 i DK51. Wyznaczonymi objazdami ruch będzie się odbywać do 30 listopada 2018 r.

Szczegółowe mapy objazdów

- dla pojazdów do 15 t

- dla pojazdów powyżej 15 t

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMANC+
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAekobud
REKLAMAAlibaba
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3086 sekundy