REKLAMAWardrom
REKLAMAWiatrak

Okazałym okolicznościowym tortem, symboliczną lampką szampana, konkursami i promocjami uczczono dzisiaj (9 grudnia) w Iławie pierwsze urodziny Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image. Mieszczący się w rezydencji Stary Spichlerz gabinet zdobył w tym czasie zaufanie i wielu lojalnych klientów. Dostępność najnowocześniejszego sprzętu i innowacyjnych, skutecznych zabiegów, wykwalifikowany personel i najlepsze kosmetyki, a także mnóstwo promocji i rabatów - ta strategia inwestycji w jakość okazała się strzałem w dziesiątkę i przepisem na sukces. Ale właściciele nie spoczywają na laurach, planując dalszy rozwój - zakup kolejnych nowoczesnych urządzeń medycyny estetycznej oraz poszerzenie zakresu dostępnych usług rehabilitacyjnych.

Zdobycie zaufania i przekonanie do siebie klientów przede wszystkim jakością, profesjonalizmem i szeroką gamą oferowanych usług - taki był cel Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image na najtrudniejszy, pierwszy rok działalności w Iławie. Dzisiaj wiadomo już, że udało się go osiągnąć.

- Liczna grupa stałych, lojalnych klientów - to dla nas największy powód do dumy. Nasi stali bywalcy to mieszkańcy Iławy i najbliższych okolic miasta, ale oferta Image zwróciła także uwagę mieszkańców wielu innych miast w regionie, którzy pokonują wiele kilometrów, by skorzystać z dostępnego tu nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych usług - mówi właścicielka Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image w Iławie Iwona Krzyżanowska.

Przedsiębiorcy i ich pracownicy nie spoczywają jednak na laurach. Medyna estetyczna i kosmetologia to jedna z najszybciej rozwijających się branż w usługach - podkreślają. Podobnie jak w informatyce, firmy działające w tej dziedzinie muszą się liczyć z koniecznością ciągłego inwestowania i dynamicznego rozwoju. Zakup nowego, innowacyjnego sprzętu na najwyższym światowym poziomie, który gwarantuje klientkom zauważalne rezultaty zabiegów, jest niezwykle kosztowny, ale konieczny, by być konkurencyjną firmą i liderem nie tylko w Iławie, ale i w regionie, a takie właśnie ambicje ma Image.

- Tylko w tym roku wyposażenie naszego Instytutu w Iławie wzbogaciliśmy o kilka najnowszych urządzeń dostępnych na rynku medycyny estetycznej - mówi Iwona Krzyżanowska. 

Jedno z nich to HIFU ULTRALIFT, rewolucyjna technologia wykorzystująca skuteczną metodę bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała, która skupia wiązkę ultradźwiękową o wysokim natężeniu. Kolejna wprowadzona do Instytutu innowacja to urządzenie STORZ MEDICAL umożliwiające nowoczesne, niezwykle skuteczne leczenie falami akustycznymi. Taka metoda pozwala na rozprawienie się z cellulitem, ale znajduje też zastosowanie  w rehabilitacji wielu schorzeń i urazów. W trakcie ostatniego roku Image uzupełnił też ofertę o Geneo. To błyskawiczny zabieg złuszczający, który przywróci twarzy blask, gładkość i świeżość. MediRaty - to kolejna nowość, umożliwiająca ratalne finansowanie zabiegów we współpracy z wiodącą firmą dostarczającą tego typu usługi.

Instytut stawia przede wszystkim na najwyższą jakość, o czym świadczy nie tylko sprzęt, ale i produkty do pielęgnacji i zabiegów. Germaine de Capuccini, Bruno Vassari - to przykłady najwyższej jakości profesjonalnych marek kosmetyków, które są tu stosowane. Ponadto można je tutaj zakupić do użytku w domu, a wcześniej uzyskać cenną poradę wykwalifikowanego personelu w zakresie doboru właściwego kosmetyku.

Właściciele, poza inwestycjami w wyposażenie, stawiają także na najwyższe kompetencje, wiedzę i umiejętności personelu. Ciągłe szkolenia to odpowiedź Image na wciąż pojawiające się na tym rynku nowości, sprzęt, produkty. 

- W ostatnim czasie rozwinęliśmy działalność w dziedzinie medycyny estetycznej. Obecnie współpracujemy z trzema lekarzami dermatologami z Olsztyna - mówi Iwona Krzyżanowska. - W planach na najbliższą przyszłość jest poszerzenie zakresu usług rehabilitacyjnych, które wkrótce będą dostępne w Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image w znacznie szerszym niż dotychczas zakresie. 

Usługi instytutu są odpowiedzią na potrzeby różnych grup klientów: młodych dorosłych, osób dojrzałych, ale także młodzieży, często zmagającej się z problemem trądziku oraz przebarwień, które są tutaj skutecznie leczone laserem IPL. Szeroki zakres usług oraz kampanie promocyjne powodują, że w Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image znajdziemy usługi w różnych przedziałach cenowych, dostępne dla każdego.

- Po indywidualnej konsultacji dobierzemy usługi na każdy portfel - zapewniają pracownicy. 

Obecnie obowiązująca świąteczna promocja obejmuje zakup bonów na zabiegi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Takie eleganckie zaproszenie do Image to pomysł na prezent idealny. Ukochanej osobie da chwilę luksusu, pozwoli się odprężyć i zrelaksować, zadbać o siebie. Polecamy na upominek pod choinkę!

INSTYTUT KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ IMAGE W IŁAWIE
Rezydencja Stary Spichlerz, ul. Sobieskiego 14.
Tel. 698 023 828.

Publikacja zlecona.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6587 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)