REKLAMAMartex
REKLAMAGaleria2

Już tylko około tydzień dzieli nas od Wigilii - magicznych momentów, gdy wypatrujemy pierwszej gwiazdki, dzielimy się opłatkiem i oczywiście - szukamy pod świątecznym drzewkiem upominków. Podaruj najbliższym łyżwy albo łyżworolki - to, dzięki budowie w Iławie lodowiska z prawdziwego zdarzenia, będzie strzał w dziesiątkę! Warto zwrócić uwagę na modele dostępne w sklepie BIKER Budzyk w Iławie. Nie tylko cieszą oko, ale i są gwarancją wysokiej jakości, dostępnej w przystępnej cenie.

Sportowy asortyment na czasie znajdziemy w sklepie BIKER Budzyk przy ulicy Wojska Polskiego w Iławie. W naszym mieście od niedawna dostępne są dwa nowe obiekty sportowo-rekreacyjne. To lodowisko z prawdziwego zdarzenia i sąsiadujący z tym obiektem młodzieżowy skatepark przy ulicy Biskupskiej.

Warto wyposażyć nasze dziecko lub nastolatka albo bliskich dorosłych w sprzęt niezbędny do korzystania z tych obiektów. To inwestycja w aktywnie spędzony czas i gwarancja zadowolenia przy rozpakowywaniu prezentu. Prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Ceny łyżew w sklepie BIKER Budzyk zaczynają się już od 149 zł. Za modele najwyższej jakości zapłacimy około 280 zł. 
 
Jest z czego wybierać! W BIKER-Budzyk znajdziesz:

  • regulowane łyżwy dziecięce, zarówno z płozą hokejową, jak i figurową;
  • łyżwy z płozą wymienną na rolkę (łyżworolki - zarówno na lodowisko, jak i skatepark!);
  • łyżwy figurowe damskie i łyżwy hokejowe męskie.

W BIKER Budzyk dostępny jest sprzęt od Tempish.

- Tempish to czeski producent łyżew, który charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i przyzwoitą ceną. Czesi od wielu lat produkują łyżwy - jest to ich sport narodowy - mówi sprzedawca w BIKERZE Adam Bedrowski. - Tempish w przeciwieństwie do niższych - tańszych marek są już naostrzone.

Przy zakupie warto brać pod uwagę jakość, dzięki temu sprzęt nas nie rozczaruje, a wręcz przeciwnie - będzie nam długo i dobrze służył.

Sklep jest pełen innych pomysłów na świetny gwiazdkowy prezent. Może sanki? Znajdziesz tu modele polskiej produkcji z demontowanym oparciem i sanki kuligowe. 

ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNE ZAKUPY!

Sklep BIKER Budzyk
Iława, ul. Wojska Polskiego 2
Tel. 796 262 961

W sklepie BIKER Budzyk kupisz świąteczne prezenty, które będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. 

Publikacja zlecona.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6997 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)