REKLAMADPK

W niedzielę 14 stycznia Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach zaprasza do wzięcia udziału w 26. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

W programie tradycyjnie uliczna kwesta, która potrwa do 15:00, natomiast o godzinie 15:00 w  kisielickim Zespole Szkół przy Al.  Wojska Polskiego 2 rozpocznie się wielkoorkiestrowy program finałowy, w którym część artystyczna przeplatana będzie licytacją gadżetów WOŚP oraz innych rzeczy wartościowych przekazanych przez darczyńców.

Na muzycznej scenie kisielickiego finału WOŚP wystąpią zespoły VERDIS, Concert, uczniowie kisielickiego Zespołu Szkół oraz Bartosz Kluba. 

W tym roku WOŚP gra „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. 

Wydarzeniem towarzyszącymi będą: warsztaty artystyczne, m.in. pracownia rzeźby działająca przy MGOK, kawiarenka, sklepik, kącik pielęgnacji urody, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, stoisko grupy HEAD Hunters ASG Team - miłośników militariów.

Całość zakończy się o godz. 20.00 światełkiem do nieba, natomiast pół godziny wcześniej odbędzie się laserowy pokaz mocy WOŚP. 

Kisielicki sztab nadal przyjmuje od darczyńców gadżety, które będą licytowane podczas aukcji. Gadżety przynosić można do biura MGOK mieszczącego się w Urzędzie Miejskim w Kisielicach (pokój nr 5). W razie pytań zapraszamy do kontaktu z szefem sztabu Mariuszem Gołębiowskim (tel. 514199633).

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2813 sekundy