REKLAMAzdz2

(Fot. Archiwum ZKM w Iławie.)

W życie weszła już uchwała Rady Miejskiej w Iławie, na mocy której rozszerzona została grupa pasażerów autobusów Zakładu Komunikacji Miejskiej w Iławie uprawnionych do bezpłatnych przejazdów. Ulgę w wysokości 100% mają już osoby, które ukończyły 70 lat. Wcześniej z takiego prawa korzystali pasażerowie 75+.

Jak czytamy w materiałach iławskiego ZKM, dokumentem poświadczającym prawo do skorzystania z ulgi jest dokument stwierdzający tożsamość i wiek osoby uprawnionej. 

Warto poinformować wszystkich zainteresowanych, że nowy przepis przyjęty przez Radę Miejską w Iławie podczas sesji w dniu 27 listopada wszedł w życie wraz z 1 stycznia. Na mocy obowiązującej już uchwały prawo do bezpłatnego przejazdu zyskali pasażerowie, którzy ukończyli 70 lat.

Prezes Zakładu Komunikacji Miejskiej w Iławie Andrzej Orzechowski przyznaje, że w tej sprawie ZKM otrzymuje sporo zapytań od pasażerów, rozwiewamy więc wątpliwości. 
 

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3472 sekundy