REKLAMAKleks2

(Fot. Archiwum policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Policjanci z Susza zatrzymali poszukiwanego 27-latka. W trakcie czynności okazało się, że mieszkaniec miasta posiada przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, po czym został odkonwojowany do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 75 dni za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariusza.

Suscy policjanci podczas patrolu miasta zauważyli znanego im 27-latka. Funkcjonariusze  podczas codziennej odprawy służbowej zapoznawani są z listą osób poszukiwanych z rejonu. Dlatego policjanci dobrze wiedzieli, że mieszkaniec Susza jest poszukiwany. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę oraz sprawdzili go w policyjnych systemach, potwierdzając taką informację i zatrzymali mężczyznę. W trakcie czynności okazało się, że 27-latek posiada przy sobie zawiniątko, a w nim biały proszek. Badanie narkotestem wskazało, że jest to amfetamina. Mieszkaniec Susza usłyszał zarzuty, do których się przyznał, po czym został odkonwojowany do więzienia. 27-latek w zakładzie karnym spędzi najbliższe 75 dni za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariusza.

Z kolei w myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

KPP w Iławie
Red. kontakt@infoilawa.pl

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMANC+
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABajka
REKLAMAMartex
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3034 sekundy