REKLAMAPysk-na_blysk
Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 stycznia 2018, 12:40 komentarzy 2

(Fot. ICSTiR.)

Już 20 pozycji liczy sobie lista specjalnych, lokalnych ulg i zniżek oferowanych dużym rodzinom w ramach samorządowego programu "Iławska Karta Dużej Rodziny" oraz jej ogólnopolskiego odpowiednika. Rabaty oferują miejskie instytucje publiczne, takie jak biblioteka, kinoteatr, czy pływalnia, ale też szereg prywatnych firm z różnych branż. 

- Jeśli spełniasz kryteria, a jeszcze nie masz "Iławskiej Karty Dużej Rodziny", zachęcamy do złożenia wniosku w punkcie obsługi Iławskiej Karty Dużej Rodziny mieszczącym się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Iławie - mówi Cezary Neścior z Wydziału Komunikacji Społecznej iławskiego ratusza.

Lokalny program, którego głównym celem jest wspieranie rodzin wielodzietnych oraz kształtowanie ich pozytywnego wizerunku, adresowany jest do rodzin zamieszkałych pod wspólnym adresem na terenie Iławy, składających się z rodziców/rodzica, posiadających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 lat, a powyżej 18 lat odpowiednio do dnia 30 września następującego po końcu roku szkolnego, w którym jest planowane ukończenie przez dziecko nauki w danej placówce, lub do końca roku akademickiego, w którym jest planowane ukończenie nauki w danej placówce, nie dłużej jednak niż do ukończenia 25. roku życia, natomiast w przypadku dzieci niepełnosprawnych bez ograniczenia wieku. 

- Zapraszamy do kontaktu także firmy, które chciałyby dołączyć do programu, oferując posiadaczom karty zniżki na swoje produkty i usługi. Wszelkich informacji w tym zakresie udzielimy w Wydziale Komunikacji Społecznej urzędu - dodaje Cezary Neścior. - Korzyści jest wiele. Przystąpienie do programu pozwala kreować pozytywny wizerunek firmy, jest formą reklamy i promocji oraz pozyskiwania nowych klientów.

Aktualna oferta programu "Iławska Karta Dużej Rodziny"

ZA OKAZANIEM KARTY DUŻEJ RODZINY UCZESTNICY PROGRAMU MOGĄ KORZYSTAĆ Z NASTĘPUJĄCYCH ULG I ZNIŻEK OFEROWANYCH PRZEZ PARTNERÓW PROGRAMU:

 1. Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji - zniżka 30% na bilet na statek Ilavia, 7 zł za bilet na basen bez względu na dzień i godzinę, 2 zł bilet wstępu na lodowisko
 2. Iławskie Centrum Kultury - zniżka 5 zł na każdy bilet do kina przy kupnie min. 2 biletów
 3. Miejska Biblioteka Publiczna - 50% zniżki na usługi ksero
 4. Restauracja United Chicken przy ul. Królowej Jadwigi 14 - 15% rabatu na wszystkie produkty z menu, Zestaw Dużej Rodziny: do kubełka Fun, Friends lub Family zestawy dziecięce United Kids Menu w promocyjnej cenie 9,99 zł, do kubełka Family 3 porcje frytek gratis
 5. Hurtownia Elektryczna Eldro przy ul. Skłodowskiej 25B - 9% rabatu na wszystkie dostępne artykuły w hurtowni
 6. FHU FLOWATER przy ul. Skłodowskiej 23F - 15% rabatu na wybrany asortyment
 7. Hurtownia Elektryczna Widro przy ul. Skłodowskiej 25A - 15% rabatu na wszystkie artykuły
 8. Biker-Budzyk Sklep rowerowy przy ul. Wojska Polskiego 2A - 5% rabatu na rowery, 10% rabatu na akcesoria i części
 9. Champion Sport przy ul. Wiejskiej 1 - 10% rabatu na artykuły drogeryjne, kosmetyczne, chemię gospodarczą i AGD
 10. Kurier Iławski - sprzedaż tygodnika regionu iławskiego "Kurier Iławski" w cenie 2 zł, zamiast 3 zł. Oferta dostępna wyłącznie w siedzibie redakcji (ul. Niepodległości 17, Stare Miasto)
 11. Hurtownia Kleks przy ulicy ul. Gen. Maczka 11B i ul. Andersa 8A -  5% rabatu na artykuły szkolne, artykuły biurowe i artykuły chemiczne
 12. Firma Handlowa Narzędziowiec s.c. przy ul. Gen. Maczka 7/4 - 2% rabatu na wszystkie artykuły.
 13. Firma Lech - Jar  L. Licznerski sp. j. przy ul.Wyszyńskiego 18 - 5% rabatu na ceramikę i urządzenia sanitarne, 8% rabatu na kotły
 14. FHU Polzbyt s.c. Lange Jan, Lange Michał przy ul. Kopernika 3/6a - 5% rabatu na cały asortyment
 15. Firma Technik s.c. L.Gula, T. Pesta przy ul. Kopernika 6 - 2% rabatu na cały asortyment
 16. MK SYSTEM M. Klimik przy ul. Kopernika 6 - 3% rabatu na cały asortyment
 17. Firma Handlowa Narzędziowiec, ul.Gen. Maczka 7/4 -  2% na cały asortyment
 18. Kuchnia Domowa przy ul. Kościuszki 31/22 - 10% na zamówienie pełnego zestawu obiadowego, 20% na usługi cateringowe
 19. "Sklep Hobby i Ogród" Dawid Okorski przy ul. Dąbrowskiego 18C - 3% rabatu na wszystkie zakupy z wyłączeniem promocji cenowych.
 20. Sklep internetowy Myah Julia Kreyser,  www.myah.com.pl, 15% zniżki na wszystkie nieprzecenione artykuły dostępne w sklepie internetowym Julia Kreyser, kontakt@myah.com.pl, 791053791.
   

Publikacja zlecona.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Eve 2 ponad rok temu

  My mamy zwykłą kartę dużej rodziny. Czy też obowiązuje? Czy trzeba mieć Iławską???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 1 ponad rok temu

  Wystarczy paszport Polsatu :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMApalac 6
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6189 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)