REKLAMAMartex
REKLAMADPK

To inny, kreatywny pomysł na własny biznes w branży odzieżowej. Powstający w Galerii Nenufar w Iławie komis odzieży damskiej to sposób na bardzo udane zakupy, które na pewno nie nadwyrężą budżetu, a także na to, by przewietrzyć szafę i zarobić na sprzedaży akcesoriów i ubrań, których już nie nosimy. Zapraszamy od 1 lutego - na ten dzień zaplanowano otwarcie komisu. 

Szafa się nie domyka? Masz ubrania, których już nie potrzebujesz? Buty, których już nie założysz? Torebki, których nie nosisz? Teraz te wszystkie rzeczy możesz przynieść do komisu odzieży damskiej w Galerii Nenufar w Iławie. Przewietrzysz garderobę i zarobisz na sprzedaży rzeczy, które tylko zajmują cenne miejsce. Komis przyjmuje rzeczy w bardzo dobrym stanie, bez widocznych śladów użytkowania. 

Zapraszamy też na zakupy. Panie znajdą tu odzież, buty i akcesoria w świetnym stanie i takiej samej cenie! 

Otwarcie komisu już w najbliższy czwartek, 1 lutego. Mieści się on na pierwszym piętrze Galerii Nenufar przy ulicy Sobieskiego w Iławie, w butiku ELLA. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, a także w soboty od 10 do 15.

Nowy komis odzieży damskiej w Galerii Nenufar w Iławie - sposób na udane, niedrogie zakupy i przewietrzenie szafy!

Publikacja reklamowa. Ty też chciałbyś zaprezentować swoją firmę na portalu www.infoilawa.pl? To... łatwiejsze i tańsze niż myślisz! Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu z działem reklamy Iławskiego Dziennika Internetowego: 500 530 427 lub kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.625 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)