REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 lutego 2018, 14:02 komentarzy 8

(Fot. Czytelnik.)

Zerwany baner nawiązujący do historycznego dziedzictwa Susza został zerwany i odsłonił to, co miał zasłaniać. Znajdujące się za nim ruiny nie są dla naszego miasta dobrą wizytówką - uważa mieszkanka, zgłaszając sprawę do "skrzynki skarg". Urzędnicy, jak zapewniają, zauważyli problem. Zapowiadają, że zostanie rozwiązany w ciągu najbliższego tygodnia.

Baner i odsłonięte ruiny można zauważyć przy ulicy Prabuckiej, w centrum miasta. Sam obiekt to zaplecze magazynowe starego młyna. Magazyn nie jest wpisany do rejestru zabytków, ale taki rejestr obejmuje tzw. układ urbanistyczny Starego Miasta. Jeszcze w tym roku Urząd Miejski w Suszu ma zlecić rozbiórkę magazynu. Rozwiązaniem tymczasowym miało być powieszenie tam banera w celu przysłonięcia tego niezbyt estetycznego widoku. To właśnie ten baner jakiś czas temu został zerwany.

- Tak to wygląda już od kilku tygodni, nadsyłam zdjęcia, ilustrujące ten nieciekawy widok. To na pewno nie jest dla Susza dobra wizytówka. Czy urzędnicy tego nie widzą? Czy władze Susza zamierzają ten problem rozwiązać?  - pyta czytelniczka. - Na pierwszy rzut oka wydaje się, że baner nie został uszkodzony, wystarczyłoby go poprawić. Ale jak widać, nikomu to nie przeszkadza...

Pytania mieszkanki Susza skierowaliśmy do tutejszego magistratu. 

- Próby ponownego zawieszenia tego banera były podejmowane już kilkukrotnie - przekazał nam Cezary Oracki z Referatu Promocji i Spraw Społecznych. - Niestety, noce z silnymi wiatrami zrobiły swoje. W ten sposób doszło do naruszenia systemu naciągów, który nie wytrzymuje silnych podmuchów. Na pewno w ciągu najbliższego tygodnia ten problem zostanie już kompleksowo rozwiązany, a baner pojawi się z powrotem na swoim miejscu - zapowiada urzędnik. 

Fot. kontakt@infoilawa.pl.
 

REKLAMAabs2

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~mieszkaniec 8 11 miesięcy temu

  Jaki Burmistrz taki wizerunek detali miasta. Panie burmistrzu! Wystraczy wziąśc kolejny kredyt i sprawa załatwiona! Chyba, że już tak miasto zadłuzone, że skonczyły sie przywileje na kase z banku. Usuń Pan ten baner i wstydu nam oszczędż!@!!!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jack 7 11 miesięcy temuocena: 50% 

  Przykrywanie syfu banerami. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego tak musi być? Czy naszego miasta nie stać na to, żeby zrobić z tym porządek. Co roku jesteśmy organizatorami triathlonu i wydaje się ,że tylko na tym bazujemy. Plaża, wyczyszczone ulice, a dokoła syf. Gdyby nie to nikt by o Suszu nie słyszał. Zasrane chodniki przez psy,a raczej ich właścicieli,bo to oni odpowiadają za swoje czworonogi. Dla mnie osobiście ŻENADA przez duże "Ż".

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~buszman 6 11 miesięcy temuocena: 100% 

  A dlatego kolego że nasz Burmistrz ma wszystkich i wszystko w nosie jego nie obchodzisz ty,ja czy inni Burmistrza interesuje tylko własny tyłek i to jak na tym zarobi ale tylko on....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~buszman 5 11 miesięcy temuocena: 50% 

  kajka- nie każdy jest polonistą, nie każdy zna ortografię, ty wszystkiego też nie umiesz więc zbędne komentarze zostaw dla siebie. nie podoba ci się pisownia?? więc zamknij oczy czytając, wtedy przeszkadzać ci nie będzie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~buszman 4 11 miesięcy temuocena: 50% 

  kajka- nie każdy jest polonistą, nie każdy zna ortografię, ty wszystkiego też nie umiesz więc zbędne komentarze zostaw dla siebie. nie podoba ci się pisownia?? więc zamknij oczy czytając, wtedy przeszkadzać ci nie będzie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kajka 3 11 miesięcy temuocena: 67% 

  Nie trzeba być polonistą, żeby poprawnie pisać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~aaaaaa 2 11 miesięcy temuocena: 57% 

  To co wyrabia sie w suszu jest tragedia nasz burmistr ma wrzystko i w szystkich w d...pie!!!! Burmistrz dba tylko i wyłacznie o swoje interesy z kturych ma kożyść , jak ma troche kasy wydac i zrobic co kolwiek w tym zapizialylm suszu to twierdzi ze brak funduszy ale ku...rwa na imprezy to k....wa ma, na to funduszy mu nie zbraknie imprezuje za gminne pieniadze ,ludzie zrubcie z nim w kacu pozadek

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kajka 1 11 miesięcy temuocena: 91% 

  Emocje emocjami( władza zasługuje na krytykę) ale jakieś podstawy ortografii by się przydały....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3607 sekundy