REKLAMAMeble
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Mieszkańcy Iławy odwiedzają dzisiaj odbywające się w hali sportowo-widowiskowej targi ślubne. W czwartej iławskiej edycji tego wydarzenia bierze udział ponad 50 wystawców.

Swoją ofertę prezentują firmy z wielu branż tradycyjnie związanych z organizacją ślubu i wesela. Są obowiązkowe stoiska z modą ślubną - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, oraz biżuteria. Kuszą okazałe weselne torty, wzrok przykuwają przeróżne wzory zaproszeń, okolicznościowych opakowań i pamiątkowych ksiąg. W IV Iławskich Targach Ślubnych biorą też udział firmy zajmujące się fotografią i wideofilmowaniem oraz makijażem i wizażem. Na miejscu można porozmawiać o idealnej ślubnej wiązance i dowiedzieć się, jakimi wolnymi terminami dysponują sale weselne.

Czas spędzony na odwiedzaniu stoisk wystawienniczych uzupełnią atrakcje dodatkowe. To - poza pokazami sukien - występy zespołów muzycznych, pokazy barmańskie i strefa konkursowa. 

Targi potrwają do godziny 17:00. Tradycyjnie zakończy je wspólna fotografia wszystkich wystawców.

Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.479 sekundy