REKLAMAKono
Media

(Fot. Archiwum własne.)

Sobota, 24 marca - warto zapamiętać tę datę, a najlepiej zarezerwować sobie trochę czasu, żeby odwiedzić Instytut Image w Iławie, gdzie odbędzie się "Dzień Otwarty z Medycyną Estetyczną".

Tego dnia w godzinach 10-14 każdy, kto jest zainteresowany zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej, będzie mógł przyjść, porozmawiać i zadać pytania lekarzom dermatologom wykonującym te zabiegi w Instytucie Image, mieszczącym się w Rezydencji Stary Spichlerz przy ul. Sobieskiego 14 w Iławie.

Początek wiosny jest doskonałym czasem na zmiany. Coraz cieplejsze dni motywują do intensywniejszego dbania o siebie. Wraz ze zrzuceniem zimowych płaszczy warto pozbyć się też zimowego zmęczenia oraz szarości cery, a wiosnę rozpocząć ze świeżością i blaskiem. To wszystko, dzięki odpowiednio dobranym, profesjonalnym zabiegom, jest na wyciągnięcie ręki.

To wyjątkowa okazja, aby móc porozmawiać z lekarzami, omówić spodziewane efekty pozabiegowe, a także dobrać metodę i preparaty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Wszyscy zainteresowani, którzy odwiedzą Instytut, będą mogli obejrzeć gabinety, w których wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ale nie tylko. Do dyspozycji klientów będą wszystkie gabinety oraz cała załoga Image, która chętnie będzie odpowiadać na pytania, również z zakresu kosmetyki i kosmetologii.
 
Dla każdego, kto weźmie udział w akcji "Dzień Otwarty z Medycyną Estetyczną", przewidziane są rabaty na kosmetyki do pielęgnacji domowej oraz niespodzianki w formie rabatów i pakietów. 

Zapraszamy!

  • Dzień Otwarty z Medycyną Estetyczną
  • Instytut Image
  • Rezydencja Stary Spichlerz, ul. Sobieskiego 14
  • Tel. 698 023 828

f

Publikacja zlecona.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7035 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)