REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 kwietnia 2018, 14:21 komentarzy 4

(Fot. Czytelnik.)

Już od kilku dni przykrym widokiem są schody prowadzące z bulwaru im. Jana Pawła II nad Małym Jeziorakiem w kierunku kinoteatru. Choć już od dawna są w nie najlepszym stanie technicznym, to ostatnie zniszczenia najprawdopodobniej są wynikiem czyjegoś celowego działania...

O dokonanych zniszczeniach poinformował Czytelnik, nadsyłając zdjęcia. Jak widać, zwalone zostały betonowe płyty stanowiące obudowę schodów. Konstrukcja w wielu miejscach kruszy się bez "pomocy" wandali, ale w tym przypadku wydaje się jasne, że ktoś dokonał celowego zniszczenia.

O sprawę pytamy w Wydziale Bieżącego Utrzymania Urzędu Miasta w Iławie.

- Zdajemy sobie sprawę, że całe schody wymagają już bardziej kompleksowej naprawy. Niestety, w tym roku budżetowym na razie nie ma na ten cel zaplanowanych środków finansowych - wyjaśniła Julia Bartkowska. - Postaramy się natomiast jak najszybciej przeprowadzić doraźną naprawę.

Zniszczone schody nad Małym Jeziorakiem - Czytelnik nadsyła zdjęcia i apeluje: "szanujmy nasze wspólne mienie! Pieniądze potrzebne na naprawę można lepiej wykorzystać..."

REKLAMANotus_nowa

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Łun 4 11 miesięcy temuocena: 100% 

  Winda Adama, brawo Ewa

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~loj 3 11 miesięcy temuocena: 80% 

  e tam czy budowano by galerię czy nie to znajdą się tacy bezmózgowi troglodyci co to ich zamiarów nic nie powstrzyma, zapewne są to często w oczach swoich najbliższych kulturalni i niesamowicie elokwentni ludzie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Godny zaufania 2 11 miesięcy temuocena: 86% 

  Będzie galeria, będzie dobrze. Kamień na kamieniu się postawi będzie betonowe przypieczętowanie kadencji urzędującego burmistrza. Słabe to jest. Brak porozumienia z mieszkańcami. Oderwanie od codziennych problemów. Robić byle było, byleby tylko mieć się czym pochwalić....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 1 11 miesięcy temuocena: 100% 

  Zamiast beznadziejnej "galerii jazzowej" która jest budowana, pieniądze można by było wykorzystać na rewitalizację tzw. "kinowej" czyli tych schodów jak i całego terenu ale co tam, galeria będzie to będzie się można turystom pochwalić. Żenada.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5585 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)