REKLAMAWardrom
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Adam Ostrowski, czyli O.S.T.R., był muzyczną gwiazdą piątkowego wieczoru w klubie IOWA Music Bar. Występ rapera w naszym mieście cieszył się dużym zainteresowaniem fanów tego gatunku.

Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzyki rap, a jednocześnie wykształcony muzyk, doceniany przez publiczność i branżę, czterokrotny laureat Fryderyka. W 2011 roku magazyn Machina ujął go na wysokiej, czwartej pozycji na liście najlepszych polskich raperów. Jego albumy w Polsce rozeszły się w ponad 300 tysiącach egzemplarzy. Mowa o Adamie Ostrowskim, bardziej rozpoznawalnym jako O.S.T.R. W piątek artysta dał koncert w Iławie w ramach trasy promującej najnowszy, wydany w lutym tego roku album "W drodze po szczęście".

Licznie zgromadzonej w IOWA publiczności zaprezentowali się również MARTYN ESM, KORPAL i DJ RADZION, JARO i DEK, a imprezę po głównym koncercie poprowadził DJ JUNSKEE.

Zdjęcia, wideo: Info Iława.
 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3528 sekundy