REKLAMAWardrom
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 kwietnia 2018, 14:47 komentarzy 3

(Fot. Info Iława.)

Sezon motocyklowy 2018 w naszych okolicach - oficjalnie otwarty! Imprezę, jaka z tej okazji odbyła się w Karasiu pod Iławą, można zaliczyć do bardzo udanych. Fani jednośladów przybyli naprawdę tłumnie. Skorzystali z wielu przygotowanych przez organizatora atrakcji i pięknej pogody.

Msza święta odprawiona w kościele w Karasiu - to był pierwszy punkt w programie zlotu. Później uczestnicy zgromadzili się przed sklepem z asortymentem dla motocyklistów w Karasiu. Jego właściciel Wojciech Dobrzański, organizator zlotu, przygotował szereg atrakcji. 

Wśród nich można wymienić pokaz wykonywanych na motocyklu ewolucji w wykonaniu Rafała "Stuntera 13" Pasierbka, mistrza świata w stuncie motocyklowym Federacji Ekstremalnych Sportów Motocyklowych, a także platformę "wheelie", umożliwiającą sprawdzenie swoich umiejętności w zakresie jazdy na jednym kole, w bezpiecznych warunkach. Była też muzyka na żywo w wykonaniu zespołu CI-HO, darmowa diagnostyka motocykli oraz wystawa zabytkowych maszyn. Motocykliści mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami i integrowali się przy wspólnym ognisku. 

Motocykliści nie zapomnieli też o tym, jak istotna jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. O takie pokazy zadbali ratownicy z Oddziału Rejonowego PCK w Iławie oraz grupy "Motopomocni". Ponadto akcją towarzyszącą była zbiórka krwi i zrzutka na rzecz lokalnego przytuliska dla bezdomnych zwierząt.

Zdjęcia, wideo: Info Iława.
 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMALady D

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Gocha S 3 ponad rok temuocena: 79% 

  To, co działo się na ulicach Iławy to totalna dzicz i agresja drogowa. Nagminne łamanie przepisów ruchu drogowego: prędkość, hałas, jazda na jednym kole, jazda cała szerokością jezdni, wyprzedzanie na linii ciągłej, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych itd. Wszystko w imię śmiesznej"pasji" do motórków, która nikogo nie interesuje. Dlaczego policja nie reaguje na takie zachowania, tylko "suszy" na obwodnicach, gdzie nie ma szkół, przedszkoli, przejść dla pieszych, ogólnie zagrożeń? I jeszcze to świecenie maszyn, a za chwilę, ile fabryka dała buahaha. Nie utrudniajcie i nie uprzykrzajcie życia innym, o zabieraniu nie wspomnę. Bez odbioru.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Chwdp 2 ponad rok temuocena: 60% 

  Dawcy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Misterior 1 ponad rok temuocena: 25% 

  Jak dla mnie bardzo fajna foto relacja Tylko widzę że gwiazdeczka dnia stał się stunter 13 a co z winostuntriderem ? Chłopak też robi robotę a nawet w artykule o nim nie wspomnieliście i na zdjęciach może ze 2 razy się gdzieś przewinął ! Jeżeli chodzi o wideorelacje to mam tylko pytanie czy robił to jakiś amator bo do prawdziwej zmontowanej relacji dużo brakuje ;)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5363 sekundy