REKLAMAPatrz
REKLAMAzielona aleja

(Fot. pixabay.com.)

Na utrzymany w letnim klimacie Dzień Otwarty serdecznie zaprasza Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image mieszczący się w rezydencji Stary Spichlerz w Iławie. Panie dowiedzą się, jak przygotować ciało do sezonu na plaży, skorzystają także z szeregu atrakcyjnych promocji, prezentacji i konsultacji. Panowie także znajdą coś dla siebie. To wszystko już w najbliższą sobotę, 14 kwietnia.

Tego dnia o godzinie 10:00 w Instytucie Image wystartuje Dzień Otwarty organizowany pod hasłem "Ciało bogini w stroju bikini". Wszystkie panie, które tego dnia odwiedzą Image, będą mogły skorzystać z atrakcyjnych promocji i nowych pakietów zabiegów na ciało. W wyjątkowo atrakcyjnych cenach dostępne będą także profesjonalne produkty do domowej pielęgnacji od renomowanych producentów. 

Na tym nie koniec. Na Dzień Otwarty warto zaprosić także wszystkich zainteresowanych konsultacją z trenerem personalnym. Kilka wskazówek od profesjonalisty pomoże w przygotowaniu formy na letni sezon, może też być źródłem motywacji do zmiany stylu życia na zdrowszy. Planowane są także pokazy zabiegów aparaturowych z wykorzystaniem światowej klasy sprzętu wykorzystywanego do zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Ponadto Poradnia Victus zaprosi na pomiary tkanki tłuszczowej. Odbędzie się także prezentacja Fit House - nowego miejsca w Iławie.

Instytut Image nie zapomina też o mężczyznach. Dzień Otwarty jest adresowany również do panów. W najbliższą sobotę mężczyźni także skorzystają z oferty specjalnych zabiegów na ciało i twarz, konsultacji z trenerem personalnym, czy możliwości pomiaru tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy!
Dzień Otwarty w Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image 

  • Sobota, 14 kwietnia, od godziny 10:00.
  • Rezydencja Stary Spichlerz, Iława, ul. Sobieskiego 14.
  • Tel. 698 023 828.

Publikacja zlecona.

abs2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6261 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)