REKLAMAPatrz
REKLAMAGaleria2

(Fot. z archiwum Szkoły Tenisa Towarzystwa Tenisa Ziemnego.)

"Wakacje z rakietą" - pod tym hasłem latem w Iławie już po raz czwarty zostanie zorganizowany miniobóz sportowy. To szansa, by opanować podstawy widowiskowej i emocjonującej dyscypliny, jaką jest tenis ziemny. Ale nie tylko. Obóz, organizowany przez doświadczonych trenerów ze Szkoły Tenisa Towarzystwa Tenisa Ziemnego, może się pochwalić naprawdę różnorodną ofertą. W programie znalazło się miejsce m.in. dla języka angielskiego, czy warsztatów robienia sushi. Zapisy już ruszyły, ilość miejsc jest ograniczona.

DLA 7-LATKÓW I STARSZYCH

Masz dziecko w wieku 7 lat lub starsze? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi miniobozu sportowego, jaki w lipcu i sierpniu odbędzie się w Iławie, na łatwo dostępnych, a jednocześnie malowniczo położonych kortach przy ulicy Sienkiewicza 1.

Szczegóły przybliżają organizatorzy, Mateusz Kubach i Marcin Karczewski, trenerzy tenisa ziemnego, byli zawodnicy i medaliści mistrzostw Polski, z tenisem związani od prawie dwóch dekad.

POŁKNĄĆ SPORTOWEGO BAKCYLA!

- Na "Wakacje z rakietą" w tym roku zapraszamy już po raz czwarty. Dotychczasowe doświadczenia wskazują na to, że wielu dzieciom uczestnictwo w takim miniobozie pozwoliło na dobre połknąć sportowego bakcyla - mówi Mateusz Kubach. - To okazja, by spróbować swoich sił w tenisie ziemnym, który daje możliwość zrównoważonego, ogólnego rozwoju fizycznego oraz opanować podstawy tej dyscypliny. Nie trzeba nawet mieć własnej rakiety czy piłek, zapewniamy sprzęt. Wymagany jest tylko sportowy strój i... chęci!

TENIS, A DO TEGO JĘZYK ANGIELSKI, GIMNASTYKA, SUSHI...

Tenis ziemny będzie przewodnim tematem miniobozu, ale jego program został tak skonstruowany, by nie zabrakło też innych doświadczeń oraz zabawy.

- Przewidujemy także różnorodne zajęcia ogólnorozwojowe i animacje, gimnastykę, język angielski, a także warsztaty robienia sushi, z których nasi uczestnicy byli bardzo zadowoleni w poprzednich latach - wyjaśnia Marcin Karczewski. 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Dzieci będą pod opieką trenerów od 7:30 do 15:30. W tym czasie skorzystają z pełnego wyżywienia: drugiego śniadania i obiadu oraz zdrowych przekąsek w postaci owoców, a także napojów.

Pierwszy turnus odbędzie się w dniach 9-13 lipca, natomiast drugi potrwa od 6 do 10 sierpnia.

- To pięć ciekawych, intensywnych dni. Rodzice często są zaskoczeni, jak wiele potrafi nauczyć się dziecko w tak krótkim czasie - dodaje Marcin Karczewski.

STAŁE ZAJĘCIA Z TENISA ZIEMNEGO

Dzieci, które podczas obozu opanują podstawy tenisa, często chcą kontynuować treningi i uczestniczą w całorocznych zajęciach Szkoły Tenisa TTZ. Ale by rozpocząć, nie trzeba czekać do lata. Zapisy na stałe zajęcia są przyjmowane na bieżąco, przez cały rok. Gdy jest ciepło, treningi odbywają się na zewnętrznych kortach, położonych w mieście, w zielonej leśnej otulinie. Zimą miłośnicy tenisa przenoszą się do hali.

NIE PRZEGAP MINIOBOZU! ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA

Uzyskać więcej informacji oraz zapisać dziecko na letni miniobóz lub stałe zajęcia z tenisa ziemnego można, kontaktując się z trenerami:

telefonicznie: Marcin (664 986 307), Mateusz (509 610 539),

lub za pośrednictwem Facebooka: LINK.

Zdjęcia: z archiwum Szkoły Tenisa Towarzystwa Tenisa Ziemnego.

Publikacja zlecona.

Warsztaty sushi w ubiegłych latach wzbudziły duże zainteresowanie uczestników.

Trochę aktywności na pobliskim stadionie Jezioraka Iława.

Szaleństwo na trampolinach...

i tenis w roli głównej! 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6554 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)