REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 kwietnia 2018, 11:23 komentarzy 8
W grudniu ubiegłego roku Aleksandra Grysz zdobyła koronę najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu. Teraz pochodząca z Iławy aktualna Miss Warmii i Mazur próbuje swoich sił w kolejnym konkursie.

W grudniu ubiegłego roku Aleksandra Grysz zdobyła koronę najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu. Teraz pochodząca z Iławy aktualna Miss Warmii i Mazur próbuje swoich sił w kolejnym konkursie. (Fot. materiały prasowe konkursu Miss Warmii i Mazur.)

Pochodząca z Iławy Aleksandra Grysz, aktualna Miss Warmii i Mazur, ma szansę na zdobycie kolejnej korony. 22-letnia absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Iławie, obecnie studiująca marketing w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej, znalazła się w gronie 25 finalistek konkursu Miss Passion 2018. W swojej wizytówce, przygotowanej na ten konkurs w formie krótkiego filmiku, dziewczyna przekonuje, że w takich konkursach chodzi nie tylko o fizyczne piękno, ale też promowanie swoich pasji i zarażanie ludzi pozytywnymi wartościami.

Zdrowe odżywianie, joga, aktorstwo, rozwój osobisty - te dziedziny wymienia Aleksandra wśród swoich zainteresowań. Znajduje czas na ich rozwijanie, pomimo wymagających studiów. W wolnym czasie prowadzi też m.in. zajęcia fitness na trampolinach.

- Myślę, że Miss Passion 2018 to nie tylko kobieta piękna, ale też taka, która ma coś do powiedzenia i która dzięki temu tytułowi mogłaby mieć szersze grono odbiorców i większy, pozytywny wpływ na ludzi. Chciałabym, by moim celem w życiu było właśnie promowanie pozytywnych wartości. Myślę, że tytuł Miss Passion 2018 mógłby mi to zagwarantować - mówi na konkursowym nagraniu pochodząca z Iławy Miss Warmii i Mazur.

Chodzi nie tylko o wygląd - potwierdza organizator konkursu Rafał Zebrała i informuje o wymaganiach wobec dziewcząt biorących udział w konkursie. Tu kandydatki muszą wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem, umieć w zajmujący sposób przedstawić swoje zainteresowania.

- To projekt inny niż wszystkie - przekonuje Rafał Zebrała. - Nie przywiązujemy decydującej wagi do wzrostu, wagi, ani nawet stanu cywilnego kandydatki. Nasza Miss powinna za to mieć ciekawą pasję, osobowość, być fotogeniczna i chętna do poszerzania horyzontów w branży miss oraz modellingu. Miss Passion 2018 zajmować się będzie projektami prospołecznymi, będzie m.in. ambasadorką propagowania badań profilaktycznych wśród społeczeństwa. Miss idealna? Miss Passion 2018 ma cechować: komunikatywność, odwaga, zaangażowanie, pasja, dobre serce, fotogeniczność i samodzielność.

Do projektu każdego roku zgłasza się około 400 kandydatek. Aleksandra Grysz jest już w gronie 25 finalistek. Kolejne etapy konkursu to wybór finałowej dziesiątki (do 16 kwietnia) oraz głosowanie, które potrwa od 1 do 22 maja. Cztery finalistki wyłoni na tym etapie jury, a jedną publiczność w sms-owym plebiscycie. Później kandydatki będą jeszcze na żywo rozmawiać z publicznością. Miss oraz cztery wicemiss poznamy pod koniec maja tego roku.

Wśród nagród organizatorzy przewidują m.in. profesjonalną sesję fotograficzną i pomoc w rozwoju kariery.

Obejrzyj konkursową wizytówkę Aleksandry. Na tym etapie wspierać iławiankę możesz, odwiedzając profil organizatora konkursu w mediach społecznościowych i komentując, lajkując, lub udostępniając umieszczony tam filmik Oli. 

Wideo, źródło: YouTube/Miss Passion TV.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Kaja 8 11 miesięcy temu

  Wszedzie Grysze

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja 7 11 miesięcy temuocena: 0% 

  bardzo średnio wymagające studia, a jej hobby to chyba wyglądanie ładne :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomek 6 11 miesięcy temuocena: 75% 

  Iława - mała miejscowość. ? Wiadomo, to nie metropolia, ale dziwnie nazwane.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dorota 5 11 miesięcy temuocena: 100% 

  Brawo! Młodość +uroda+ pracowitość to cenne wartości u współczesnej młodzieży. Trzymam kciuki!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aga 4 11 miesięcy temuocena: 0% 

  Baardzo wymagające te studia....nie przesadzajcie :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~fan 3 11 miesięcy temuocena: 100% 

  Brawo, Ola, super, tak trzymaj!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jacek 2 11 miesięcy temuocena: 100% 

  masakra ta dziewczyna

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kolega ze szkoly 1 11 miesięcy temuocena: 100% 

  Już się hejterzy odzywają? Na szczęście Ola już się nauczyła nie przejmować takimi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5142 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)