REKLAMAPatrz
REKLAMADPK

(Fot. Zielona Aleja.)

W maju prace w ogrodach i na działkach są już prowadzone pełną parą. To idealny czas, by odwiedzić Zieloną Aleję w Nowej Wsi pod Iławą - miejsce pełne pomysłów i patentów na piękną, bujną zieleń. Wybieraj spośród tysięcy sadzonek od sprawdzonych dostawców, znajdź nowe inspiracje wśród regularnie pojawiających się nowości, skorzystaj z fachowej porady w zakresie pielęgnacji roślin. Z Zieloną Aleją swój ogród, działkę lub balkon zamienisz w prawdziwą oazę, przestrzeń do odpoczynku i czasu spędzonego przyjemnie w gronie najbliższych.

OGROMNY WYBÓR! POSTAW NA SADZONKI ZNANE LUB EKSPERYMENTUJ

Znajdująca się w Nowej Wsi pod Iławą Zielona Aleja to jedno z największych centrów ogrodniczych w naszym regionie. Nawet najbardziej wymagający działkowcy i właściciele przydomowych ogrodów nie będą tu narzekać na brak wyboru. Najlepiej świadczą o tym liczby. Powierzchnia ekspozycji w Zielonej Alei to aż 500 m2 pod dachem i kolejne dwa tysiące na zewnątrz.

Znajdziemy tu szeroki wachlarz produktów od wewnętrznych i zewnętrznych artykułów dekoracyjnych przez ręczne narzędzia ogrodowe aż po sadzonki roślin i drzew. Wszystkie pochodzą od szkółek należących do Związku Szkółkarzy Polskich. To selekcjonowane i odpowiednio już ukształtowane rośliny, dzięki czemu mamy większą pewność, że przyjmą się w naszym ogrodzie. 

W ofercie dostępne są zarówno standardowe, świetne już znane sadzonki, jak i bardziej niestandardowe odmiany. Centrum ogrodnicze w Nowej Wsi handluje materiałem szkółkarskim w donicach, który można sadzić cały rok, również w okresie letnim.

NOWOŚĆ KAŻDEGO TYGODNIA!

Zieloną Aleję warto odwiedzać regularnie. Praktycznie każda wizyta przyniesie coś nowego. Właścicielka stara się o częste uzupełnianie i poszerzanie dostępnego asortymentu. Nowe, jednoroczne rośliny, które świetnie sprawdzą się m.in. na balkonach, pojawiają się co tydzień.

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN Z PORADĄ

Gdy już kupimy piękne sadzonki, trzeba o nie zadbać. Wtedy odwdzięczą się, wprowadzając do ogrodów i na działki zdrową, bujną zieleń i piękne kolory. W osiągnięciu takich efektów pomogą nawozy. W Zielonej Alei znajdziemy te krótko i długo działające, a ponadto nawozy interwencyjne. Te ostatnie potrafią dać drugie życie zaniedbanej zieleni.

W centrum znajdziemy także szeroki wybór środków ochrony roślin. By znaleźć właściwy do potrzeb produkt, sami nie musimy być ekspertami. Fachowej porady udzielą nam przeszkoleni w tym zakresie pracownicy Zielonej Alei.

PROMOCJE NA WIOSNĘ!

Wciąż nowe oferty i promocje - to kolejna zaleta Zielonej Alei. By być na bieżąco, najlepiej śledzić profil centrum w mediach społecznościowych. Informacje o rabatach pojawiają się tam na bieżąco.

ZIELONA ALEJA - TU LOJALNI KLIENCI SĄ DOCENIANI

Centrum docenia swoich regularnych klientów. Funkcjonuje tu specjalny program lojalnościowy w postaci zniżek udzielanych na kolejne zakupy.

ZAPRASZAMY!

  • Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja
  • Nowa Wieś koło Iławy, ul. Neptuna 13
  • Tel. 605 505 208

f

Publikacja zlecona.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6611 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)