REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 kwietnia 2018, 10:09 komentarzy 3

(Fot. Info Iława.)

Przedłużają się uciążliwości dla gości Galerii Jeziorak w Iławie związane z awarią ruchomych schodów. To przedmiot zgłoszenia naszego czytelnika, który zwraca też uwagę na trudności z zaparkowaniem na już otwartym, ale jeszcze modernizowanym parkingu centrum. Okazuje się, że zarządca galerii może mówić o sporym pechu... Schody po poprzedniej naprawie działały zaledwie 5 dni, po czym z funkcjonowania wyłączyła je kolejna usterka. W trybie pilnym podjęliśmy kroki, by naprawić schody, a remont parkingu zakończy się w maju - podaje administrator galerii i przeprasza gości centrum za wszelkie niedogodności.

Schody, z krótką przerwą, nie działają już od dłuższego czasu. Niektórzy klienci trochę się już niecierpliwią. 

- Chciałbym zwrócić uwagę na niedziałające praktycznie od początku roku schody w Galerii Jeziorak - pisze nasz Czytelnik. - W dzisiejszych czasach naprawa nie jest chyba aż tak wielkim problemem, by musiało to trwać aż cztery miesiące. Do tego dochodzi jeszcze remont parkingu, który miał trwać do 15 kwietnia, a trwa do dziś. Z użytku wyłączona jest 1/3 parkingu, co powoduje, że w godzinach popołudniowych bardzo ciężko jest znaleźć miejsce. Proszę o interwencję w tej sprawie.

O ustosunkowanie się do tych uwag poprosiliśmy zarządcę obiektu. Okazało się, że po usunięciu poprzedniej awarii schody działały zaledwie 5 dni, po czym miała miejsce kolejna usterka. 

- Było to uszkodzenie mechaniczne. Zostały uszkodzone zęby grzebieni oraz stopni. Podczas pracy schodów w biegi wpadł obcy element - wyjaśnia menadżer galerii Tomasz Koczergo. - Zaistniałe usterki powstały z przyczyn od nas niezależnych i są naprawiane w trybie pilnym, zgodnie z procedurami serwisowymi. Wszystkie części muszą być oryginale i zamówione u producenta firmy Schindler z Austrii. Schody bez wymienionych uszkodzonych części nie mogą zostać uruchomione, ponieważ zagrażałyby bezpieczeństwu naszych Klientów.

Odnośnie parkingu administrator informuje, że został on częściowo otwarty, zgodnie z planem, 16 kwietnia. Obecnie nadal jest modernizowany, ale parkowanie jest już możliwe. 

- Modernizacja ma na celu podniesienie komfortu Klientów poruszających się samochodami. Dobiegnie końca w maju - przybliża szczegóły Tomasz Koczergo. - Za utrudnienia przepraszamy Klientów Galerii Jeziorak.

REKLAMAabs2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~mieszkaniec 3 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Ten który zgłasza problem to powinien zmienić sklep i tyle.Troche ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziło!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~IŁAWIANKA 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

  JAKA GALERIA TAKIE SCHODY...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja 1 8 miesięcy temuocena: 50% 

  no i dobrze, troche przyda się każdemu po schodach wchodzić! windy i ruchome schody tylko dla niepełnosprawnych powinni być a nie tyle ludzi otyłych i z nadwagą

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5251 sekundy