REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 maja 2018, 15:56 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Dopisała pogoda i frekwencja. Dziesiątki motocyklistów z bliższych i dalszych zakątków naszego regionu wzięło udział w dzisiejszym V Papieskim Zlocie Motocyklowo-Samochodowym w Ząbrowie w gminie Iława. Wydarzenie, które upamiętnia pontyfikat Papieża Polaka - świętego Jana Pawła II, zorganizował proboszcz tutejszej parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego ks. Mirosław Masztalerek.

Zlot rozpoczął się od mszy świętej odprawionej w kościele w Ząbrowie. Po nabożeństwie w świątyni można było wysłuchać koncertu olsztyńskiego zespołu kameralnego Pro Musica Antiqua. Kolejnym akcentem towarzyszącym imprezy była kwesta w ramach akcji "Kilometry dobra" prowadzona przez wolontariuszy Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła w Iławie. Później motocykliści, korzystając ze wspaniałej pogody, udali się na wspólną przejażdżkę do Nowego Miasta Lubawskiego. Widowiskową paradę maszyn przez Ząbrowo obserwowali liczni mieszkańcy.

Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Pieszy 1 ponad rok temu

    kolejny zlot ryczących debili

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2851 sekundy