REKLAMAnarzędzia
REKLAMASadek

(Zdjęcia: "Kopernik".)

W Roku dla Niepodległej z okazji patriotycznych świąt majowych: 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, święta flagi i uroczystego zakończenia II wojny światowej w „Koperniku” ogłoszony został konkurs na patriotyczną zakładkę do książki.

Początkowo konkurs był skierowany do najmłodszych uczniów, ale starsi uczniowie szkoły spontanicznie zaproponowali również swój udział i wszyscy gremialnie zaczęli przynosić do biblioteki szkolnej przygotowane przez siebie prace. Również świetlica szkolna z zapałem przystąpiła do konkursu. Czasu nie było dużo – konkurs trwał tydzień. Rozpowszechniony został wśród czytelników biblioteki.

Rozstrzygnięcia konkursu dokonało jury w składzie: dyrektor szkoły – Aleksandra Skubij, nauczycielka plastyki – Jolanta Michalewska oraz kierownik biblioteki – Beata Kamińska. 

Oto wyniki. Klasy pierwsze: I miejsce Jagoda Eremus (Ib), wyróżnienie Przemysław Szałkowski (Ic), klasy starsze: I miejsce Wiktoria Kempczyńska (IIb), wyróżnienia: Mateusz Stępień (IVa) i Karol Donoch (VIIa).

Nagrody ufundowała dyrektor szkoły. Zostaną one wręczone na festynie szkoły w dniu 19 maja. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i kreatywności. 

[SP1]
Zdjęcia: "Kopernik".

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7845 sekundy