REKLAMALumen
klonowski

(Fot. Info Iława.)

W Iławie już po raz 21. rozegrano dzisiaj Międzyprzedszkolne Igrzyska Sportowe. Hala sportowa ICSTiR nad Małym Jeziorakiem, z inicjatywy organizatorów przedsięwzięcia - Przedszkola Miejskiego nr 5 w Iławie, gościła reprezentacje ze wszystkich miejskich jednostek opiekujących się maluchami. Było mnóstwo zabawy i sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Ślizg na kocykach, strzały do bramki, wyścig na czworakach, tor przeszkód, bieg z woreczkiem na głowie i konkurencje dla rodziców oraz nauczycieli - to zadania, z którymi mierzyli się uczestnicy dzisiejszych zmagań. Małym sportowcom kibicowali rodzice, przedszkolni koledzy i koleżanki z młodszych grup, wiceburmistrz Ewa Junkier, dyrektor MZOSiP Renata Kamińska oraz dyrektor ICSTiR Wojciech Żmudziński.

Zapalenia symbolicznego olimpijskiego znicza dokonali utytułowani młodzi sportowcy Jakub Zalewski (uprawiający karate, pływanie, aquathlon, piłkę nożną, windsurfing, lekkoatletykę i aikido) oraz Bartosz Zalewski (uprawiający karate, pływanie, aquathlon, lekkoatletykę i aikido).

Turniejowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • 1. Przedszkole Miejskie nr 5. 
  • 2. Przedszkole Miejskie nr 4.
  • 3. Przedszkole Miejskie nr 3.
  • 4. Przedszkole Miejskie nr 2.
  • 5. Przedszkole Miejskie nr 6.

g

Zdjęcia: Info Iława.
 

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0736 sekundy